Догори
Дати відгук

Як зміцнити легені у сезон вірусів: п'ять кращих продуктів для цього

Існують продукти, що підтримують і оздоровлюють легені за рахунок речовин, які містяться в них.

2 хв на прочитання06 Січня 2021, 14:15
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Попри коронавірус, пневмонію, віруси грипу та ГРВІ, ще й зима впливає на здоров'я.  Саме тому українцям варто звернути особливу увагу на стан легенів, подбати про них. 

Очищенню легенів від забруднюваних і потенційно токсичних часток, загальному оздоровленню цього органу сприяють природні засоби, в тому числі продукти, пише  pogliad.  Існують продукти, що особливо ефективно очищають і оздоровлюють легені: 

Білий чай. За даними журналу Cuerpomente, він містить надзвичайно високу кількість антиоксидантних поліфенолів. Дослідження показують, що екстракт білого чаю здатний викликати загибель клітин раку легенів.

Ківі. Для зміцнення імунної системи, здатної протистояти натиску вірусів і бактерій, які вражають дихальні шляхи та легені, організму необхідний вітамін С. Плоди ківі — його найкраще джерело: в 100 грамах міститься 93 мг. Фрукт також містить вітамін Е, який підсилює дію вітаміну С.

Цибуля. Речовина кверцетин і сполуки сірки, наявні в цьому продукті, роблять його натуральним ліками від хвороб легенів і дихальних шляхів. Молода цибуля має досить м’який смак, що дає змогу вживати її в сирому вигляді.

Цикорій. Червоний цикорій радіккіо багатий інуліном, найбільш корисним типом клітковини для зміцнення кишкової мікробіоти. Здорова флора кишківника особливо ефективно допомагає імунній системі запобігати інфекціям, включаючи легеневі.

Яблука. Згідно з дослідженням Університетської клініки Святого Георгія в Лондоні, для зміцнення органу, поліпшення легеневої функції дуже корисно з’їдати одне-два яблука в день. Вчені констатують: любителі яблук демонструють більший обсяг легенів. Продукт містить кверцетин, флавоноїди, має антиоксидантні та протизапальні властивості і відмінно захищає легені від агресорів із зовнішнього середовища у вигляді забрудненого повітря, алергенів, тютюнового диму тощо.

Нагадаємо, що експерти розповіли, кого може вбити піца та морозиво.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.