Догори
Дати відгук

Експерти розповіли, кого може вбити піца і морозиво

Випічка, шоколад і цукерки теж становлять загрозу тим, хто хоче жити довго.

2 хв на прочитання06 Січня 2021, 09:31
Поділитись:

Принцип «Не все те золото, що блищить» стосується і їжі. Іноді привабливі за смаковими якостями страви і продукти є повільною отрутою для організму. Попередження про це міститься в статті німецькомовного часопису GQ.

У матеріалі наводиться фактично вичерпний список продуктів, які скорочують життя. Найчастіше негативний вплив такого роду надають ті, які пройшли переробку, заявляють вчені.

Вони радять уникати солодких бутельованих напоїв. В першу чергу йдеться про газовану воду, але небезпеку несе і продукція, до якої додані підсолоджувачі. Склад таких напоїв цілком або майже цілком хімічний, тобто користі для здоров'я ніякої, а шкода явна.

Випічка, шоколад і цукерки теж становлять загрозу тим, хто хоче жити довго. У наш час за красивими етикетками ховаються в основному ультраперероблені «цукрові бомби».

Експерти також вчать правильно вибирати морозиво. Від виготовленого із сухого молока краще відмовитися, інакше організм потрапить в ту ж пастку, розставлену ультрапереробленими продуктами.

Про шкоду фастфуду говориться постійно, у багатьох мережах «швидкого харчування» представлені бургери. На жаль, ця страва відрізняється від приготованої вдома або в закладі, де годують клієнтів органічною їжею.

Перероблене м'ясо теж може скоротити термін життя. У цій категорії експерти забракували шинку, бекон, сосиски і ковбасу.

Куплені в магазині готові страви на кшталт піци, які можна подавати до столу відразу після розігріву в мікрохвильовій печі — так звані телевізійні вечері теж не вирізняються натуральністю складу.

Крім «телевечерь» шкоди завдають і заморожені напівфабрикати, відзначають автори матеріалу.

До слова, часто мода на деякі диво-дієти чи супер-продукти не довго триває, більшість із них не витримують перевірку часом, не знаходять наукового підтвердження. Саме так вважає українська лікарка-дієтолог Світлана Фус.

Дієтологиня  поділилася трендами, які чекають на українців у харчуванні в 2021 році, і  на що варто звернути увагу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.