Догори
Дати відгук

Медики розповіли, через які проблеми зі здоров'ям люди мерзнуть

Половину з них можна вирішити правильним способом життя.

2 хв на прочитання15 Січня 2021, 13:58
Поділитись:

Ті, хто постійно мерзне та тремтить, можуть бути не тільки чутливими. За словами лікарів, найчастіше є чотири причини того, чого деякі люди постійно мерзнуть і для них морози — справжнє випробування, повідомляє webmd.

1. Низький тиск
Зокрема, молоді та стрункі жінки часто страждають від зниженого тиску. Про це говорять, коли кров прокачується по тілу з тиском від 100 й менше до 60 мм рс. Такі люди зазвичай важче встають з ліжка вранці, часто відчувають втому та не можуть швидко сконцентруватися, а також іноді схильні до запаморочення та головного болю.
Рясне пиття, регулярні вправи, а також чергування душа та кави, зазвичай можуть допомогти знову стимулювати кровообіг, а також трохи підвищити тиск. Однак остаточну ясність може дати тільки огляд лікаря.

2. Анемія

Анемія зазвичай викликається дефіцитом заліза. Це може статися або через недоїдання, або через рясні менструальні кровотечі. Тоді організму не вистачає матеріалу для виробництва достатньої кількості червоних кров'яних тілець. Це призводить до зниження припливу крові до кінцівок, що викликає переохолодження, особливо в руках і ногах.
За допомогою аналізу крові слід або виключити, або розпізнати дефіцит заліза й відновити його харчовими добавками.

3. Поганий сон
Сон необхідний для регулювання температури тіла. Якщо ви спите занадто мало або занадто нерегулярно, це негативно позначиться на вашому біоритмі. Він, своєю чергою, контролює складну серію взаємодій між метаболізмом, рівнем гормонів, почуттям втоми та температурою тіла.

4. Зниження ваги
Тіло може добре використовувати жир для зберігання тепла. Тож худі люди схильні до замерзання. Крім того, обмеження калорій під час дієти може призвести до уповільнення метаболізму в організмі. Тоді температура регулюється менш ефективно, ніж зазвичай.

Нагадаємо, лікарі пояснили, яка дієта здатна зупинити діабет другого типу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost