Догори
Дати відгук

Лікарі пояснили, яка дієта здатна зупинити діабет другого типу

При чому ця система харчування здатна це зробити за три місяці.

1 хв на прочитання15 Січня 2021, 07:10
Поділитись:

Дослідження показало, що серйозне зменшення вуглеводів в раціоні підвищує ймовірність ремісії у пацієнтів з діабетом другого типу. Причому для досягнення цього ефекту достатньо всього трьох місяців, повідомляє The Daily Mail.
Низьковуглеводна дієта збільшує ймовірність ремісії діабету другого типу — це з'ясували вчені з США. Пацієнти, які скоротили в раціоні вуглеводи всього за 12 тижнів збільшували ймовірність ремісії на 32 % через шість місяців, порівняно з тими, хто дотримувався інших рекомендованих видів харчування. На думку авторів дослідження, низьковуглеводний підхід є більш ефективним, ніж дієта з низьким вмістом жиру, яку часто рекомендують за діабету другого типу.
Вчені Texas A&M University провели аналіз 23 клінічних досліджень за участю 1357 пацієнтів. У понад половини з досліджень учасники використовували ін'єкції інсуліну для контролю рівня цукру в крові. Найчастіше вони мали зайву вагу або ожиріння, їхній середній вік становив від 47 до 67 років.
Структурні дієти вважаються медиками головним компонентом у лікуванні діабету другого типу, але пацієнти все ще не знають, який саме стиль харчування їм підходить найбільше. Тепер ученим вдалося довести, що для досягнення максимального ефекту все ж слід обмежити вживання вуглеводів.

Раніше ми розповідали, чи захищає вітамін D від застуди та грипу.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.