Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Відео
  • На Донеччині чоловік роздає всім охочим тюльпани, які вирощує у власній теплиці (відео)

На Донеччині чоловік роздає всім охочим тюльпани, які вирощує у власній теплиці (відео)

2:06
Поділитись:

Цьогоріч фермер вирішив дарувати ще й зелену цибулю. Каже, ростив її органічну, без хімії.

Маріуполець Олександр Федоров вирощує квіти у власній теплиці. Наприкінці жовтня посадив приблизно 10 тисяч тюльпанів різних сортів. Розповідає, щоб квіти виросли, доглядав за ними у теплиці протягом двох місяців.

«Багато сортів не зійшло, мабуть, пізні. Або цибулина погана, не підготовлена. Половина виросла, половина — ні. Температура у теплиці має бути приблизно +10...+12, але не більше +20. Якщо буде понад +20, він буде рости тоненьким, високим, бутон буде падати», — пояснює фермер.

Шостий рік він  безкоштовно роздає всім охочим тюльпани, які вирощує у власній теплиці. Цьогоріч вирішив дарувати ще й зелену цибулю, розповів чоловік  Суспільному.

За словами Олександра Федорова, за тиждень такою можливістю скористалися з пів сотні місцевих жителів. Каже, у такий спосіб намагається радувати людей.

«Штук 500, я думаю, ми ще роздамо. Беруть в основному цибулинки, тому що садити можна в город. Там же кілька діток на цибулинці. Посадять в город, на наступний рік буде тішити око їх», — говорить Олександр.

Цьогоріч фермер вирішив дарувати ще й зелену цибулю. Каже, ростив її органічну, без хімії.

«Це зовсім інша цибуля, не порівняти з тією, що в нас у супермаркеті. Там вода, гідропоніка, хімія. А ця земляна, справжня. І смак такий ядрений, як літній, дуже смачний. Люди тільки хвалять», — зазначив Олександр.

Загалом можливістю отримати в дарунок квіти та цибулю скористалися з пів сотні містян, каже чоловік.  

До слова, в Одеській області навчилися робити чипси з персика та нектарина.