Догори
Дати відгук

Лікарі COVIDних пацієнтів відверто радять їм шукати кисень у волонтерів

Номери активістів та благодійників навіть записують в офіційний документ — медичну виписку.

1 хв на прочитання01 Грудня 2020, 12:06
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

У деяких лікарнях медики нашвидкуруч виписують кисневозалежних пацієнтів та видають їм нестандартні медичні документи про виписку. Їх незвичайність полягає  у тому, що там - телефони волонтерів, до яких лікарі пропонують звертатися   за кисневими концентраторами, розповіла на особистій Facebook-сторінці волонтерка Леся Литвинова.

“Сьогодні мені прислали чудову довідку від лікаря, в якій було написано про те, що пацієнт потребує постійної кисневої підтримки і телефоном куди дзвонити. Вгадаєте куди? Правильно, мені”, - написала Литвинова.

На ситуацію відреагували у Міністерстві охорони здоров'я. Заступниця очільника профільного міністерства Ірина Микичак порадила родичам хворих на коронавірус пацієнтів у таких випадках телефонувати їй для розв'язання проблеми. 

Однак волонтерка Леся Литвинова поставилася до цієї пропозиції скептично. Вона вважає, що точкове втручання не вирішить проблему, яка вже набула загальнодержавного масштабу.

“Окремо хочу поспівчувати лікарям. Я, на відміну від міністерства, розумію, що ви не можете нескінченно тримати в відділенні пацієнтів, які місяцями будуть на кисні і не мати можливість покласти тих, хто в гострому стані”, - сказала Литвинова.

Як ми писали раніше, велику кількість хворих із “коронавірусних” відділень опорних лікарень виписують додому з такими життєвими показниками, що без спеціального догляду людині залишається лише чекати на смерть.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.