Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Відео
  • Аномально високий платіж за тепло отримали мешканці столичної "хрущівки" (відео)

Аномально високий платіж за тепло отримали мешканці столичної "хрущівки" (відео)

4:00
Поділитись:

У "Київтеплоенерго" обіцяють зробити перерахунок.

Люди в шоці, бо такого сюрпризу не чекали, а від нулів у платіжках просто стає погано. Ідеться про мешканців столичної багатоповерхівки, які   за опалення у лютому мають сплатити  майже по 100 гривень за один квадратний метр.

Про це йдеться  в сюжеті ТСН. 

Василь Мінович мешкає у двокімнатній квартирі столичної "хрущівки". У лютому за обігрів 43 квадратних метрів житла йому нарахували понад 4 тисячі гривень. Кандидату технічних наук не втямки, як накрутили йому стільки за тепло. Сусідка теж в розпачі. Вона дорахувалася, що у їхньому будинку обігрів одного квадратного метра коштує майже 94 гривні.

У столичній адміністрації підтвержують, що тарифи на тепло у лютому зросли, бо місяць виявився значно холоднішим за попередній. А що в будинку у середмісті нарахували на 300% більше —  відрядили перевірити тепловиків. На об’єкт вони прибули оперативно і хутко накивали п’ятами, побачивши камеру.   

На сайті, де можна побачити скільки тепла споживають столичні будинки, видно, що споживання тепла підскочило ледь не втричі. І що це занадто, погодилися в компанії, що подає ж це тепло. Там ситуацію проаналізували, показники теплового лічильника вивчили і з’ясували, що автоматику хтось підкрутив. 

Доступ до підвалу з тепловим лічильником — через загальний під’їзд. На дверях висить замок, але то — для видимості.

У "Київтеплоенерго" обіцяють зробити перерахунок. І просять, щоб мешканці стежили за підвалом, аби там ніхто не ходив посторонній.  

До слова, стало відомо якою буде ціна на газ у новому опалювальному сезоні.