Догори
Дати відгук

Які наслідки для здоров'я має регулярна відмова від сніданку чи вечері

Вчені попередили, що можна отримати проблеми з фігурою.

1 хв на прочитання28 Січня 2021, 22:57
Наслідки від регулярної відмови від сніданку, обіду чи вечері. Наслідки від регулярної відмови від сніданку, обіду чи вечері.
Поділитись:

Відповідно до недавнього дослідження Університету Осаки в Японії, вчені дізналися, які наслідки має постійна відмова від сніданку чи вечері для здоров'я, повідомляє insider.

У період з 2007 до 2015 року дослідницька група обстежила 17 573 юнаків і 8 860 дівчат. У середньому студентів обстежували й опитували у період від двох до чотирьох років навчання. Вчені також записували фактори навколишнього середовища, такі як звички сну, куріння, вживання їжі та споживання алкоголю.

Вони прийшли до висновку, що студенти, які пропускали певні прийоми їжі, з більшою ймовірністю набирали вагу та навіть мали більший ризик ожиріння.

Ця кореляція була найбільш очевидна серед тих студентів, які «завжди» або «час від часу» пропускали або сніданок, або обід: 10,7 та 14,7 % хлопців додали у вазі, тоді як серед дівчат таких було 16,9 та майже 23 %.

А от пропущена вечеря могла призвести до посилення почуття голоду на наступний день, тому молодь  надмірно споживала їжу на сніданок та обід у цей день. З іншого боку, пропустивши вечерю, багато учасників втрачали важливі поживні речовини через брак овочів, що в інших дослідженнях також призвело до подальшого збільшення ваги.

Тож, якщо ви споживаєте менше калорій, ніж витрачаєте, вага знижується. У довгостроковій перспективі якість страв і загальна потреба в калоріях важливіша, ніж пропуск одного прийому їжі.

Нагадаємо, що лікарі розповіли, про що свідчать судинні зірочки на обличчі та тілі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.