Догори
Дати відгук

Віднови мікрофлору кишківника: ферментовані продукти, які позбавлять від сотні захворювань

Зараз майже кожна людина страждає на захворювання шлунково-кишкового тракту.

2 хв на прочитання31 Липня 2023, 06:34
Поділитись:

Для того, щоб уникнути цих проблем, потрібно збільшувати кількість корисних бактерій в нашому організмі. Багато хто купляє пробіотики в аптеках, але вони лише осідають у верхній частині травної системи й не дають ніякого результату.

Ми ж вам радимо вживати ферментовані продукти, щоб зміцнити своє здоров’я. 

Ферментовані продукти

Ферментована їжа – це харчові продукти, виготовлені за допомогою процесів сквашування. Така їжа містить в собі велику кількість корисних бактерій, які покращують процес травлення. Молочна кислота, яка утворюється в процесі квашення, дуже корисна для роботи шлунково-кишкового тракту.

Квашені продукти — це також хороші ентеросорбенти, тобто вони можуть допомогти вашому організму позбавитися від широкого спектра токсинів. 

Якщо у вас проблеми з кислотністю шлунка, зверніть увагу на ці продукти. Вони створюють ідеальний баланс шлункового соку та захищають стінки кишківника від шкідливого впливу.

Ці натуральні пробіотики збільшують вироблення вітамінів та кислот, які підвищують наш імунітет.

 Ось 3 найкорисніших і доступних ферментованих продукти:

Квашена капуста

Квашена капуста багата цінними вітамінами. Так, всього 200 г цього продукту покривають майже половину денної потреби у вітаміні С. Також в ній присутній вітамін В6, який сприяє кращому засвоєнню білка. Вітаміни  К і U запобігають виникненню багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту, включаючи виразкову хворобу шлунка і виразку дванадцятипалої кишки. 

Овочева суміш

Ця суміш також містить велику кількість корисних ферментів. А приготувати її взагалі не складно.

Вам знадобиться качан капусти, буряк, жменя зубчиків часнику та насіння кропу. Все це подрібнюєте, змішуєте й опускаєте на дно 3 літрової банки, на 2/3. Зверху додаємо сіль, чашку сироватки та заповнюємо банку до кінця водою.

 Бродить така суміш до 2 тижнів. А далі ви можете куштувати цю смачну закуску.

Буряковий квас

Буряк середнього розміру потрібно нарізати тонкими скибками й покласти на дно 2-літрової банки. Додаємо 2 ст. л. солі, 1 чашку сироватки, 5 зубчиків часнику та 1 ч.л. насіння кропу. Повністю заливаємо банку водою.

Квас ферментується до 5 днів при кімнатній температурі.

Цей напій очистить твій організм від токсинів й тонізує кишківник. Окрім цього, він спалює жирові відкладення.

Від нашого кишківника залежить робота всіх органів, тому ми повинні за ним ретельно слідкувати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.