Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Відео
  • Інжир, гранати, банани вирощують у зимовому саду житомирських трамвайників (ВІДЕО)

Інжир, гранати, банани вирощують у зимовому саду житомирських трамвайників (ВІДЕО)

2:11
Поділитись:

Екзотичні фрукти не продають — вирощують їх «для душі».

Йдеться про зимовий сад Житомирського трамвайно-тролейбусного управління. Тут зріють банани, інжир, бамбук, лимон, гранат, фейхоа та інші екзотичні фрукти, розводять саджанці екзотичних рослин і щороку збирають плоди незвичайних для наших широт фруктів, повідомляє SEEDS.

Приміщення для зимового саду побудували тут ще декілька десятиліть тому, між технічним цехом та адміністративною будівлею. Опікується екзотами в трамвайно-тролейбусному управлінні технічна працівниця Наталія Новак.

Наразі в саду Житомирського ТТУ достиг інжир і працівники підприємства можуть спробувати урожай цього року. Екзотичні фрукти не продають — вирощують їх «для душі». Зимовий сад — улюблене місце працівників управління. Тут можна відпочити чи випити кави. Також тут практикують заняття з ароматерапії.

Також нещодавно зібрали урожай бананів. Після отримання плодів рослину зрізають — вона більше не буде плодоносити. На місці старих бананів пані Наталія висадить нові саджанці.

Обслуговують екзоти лише за рахунок транспортного управління. Раніше тут навіть проводили екскурсії, але через карантин відвідувачів до зимового саду більше не пускають. Наразі Житомирське трамвайно-тролейбусне управління шукає спонсорів для розвитку екзотичного місця.

Відомо, в Україні створюють аналог арахісової пасти, але з ягід чорниці, обліпихи, малини.