Догори
Дати відгук

Якщо ви не можете заснути, це може свідчити про брак мікроелементів та амінокислот

Тому можна спробувати виправити ситуацію за допомогою БАДів.

1 хв на прочитання09 Вересня 2021, 00:22
Поділитись:

Проблеми з засинанням не тільки засмучують, а й можуть вплинути на психічне та фізичне здоров’я. Сайт Healthline розповідає, що деякі дієтичні добавки можуть допомогти заснути швидше.

Було доведено, що вони стимулюють сон або шляхом посилення вироблення гормонів, що сприяють сну, або шляхом заспокоєння активності мозку.

Магній. Магній допомагає активувати нейромедіатори, відповідальні за сон. Достатньо до 500 мг на день, аби покращити сон. Магній слід приймати з їжею.

5-HTP (5-гідрокситриптофан). Амінокислота 5-HTP посилює вироблення серотоніну, який пов'язаний з регуляцією сну. Дози до 600 мг на день, які приймаються один раз на день або в розділених дозах, можуть бути ефективними при лікуванні безсоння.

Мелатонін. Організм природним чином виробляє гормон мелатонін, але його також можна приймати як доповнення для регулювання сну. Дози 0,5–5 мг приймаються за 2 години до бажаного сну, зазвичай це приблизно з 8 до 21 години.

L-теанін. L-теанін — це амінокислота, що має заспокійливі властивості. Хоча не було доведено, що він викликає сон, це може допомогти розслабитися. Рекомендована доза — 400 мг на день.

ГАМК (гамма-аміномасляна кислота). ГАМК — це сполука, що виробляється в мозку. Вона гальмує певні повідомлення і може допомогти центральній нервовій системі розслабитися. Рекомендуються дози 250-500 мг і не більше 1000 мг.

Також ми розповідали про небезпеку мікро-сну: чому може «вирубити» та як цьому запобігти.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я