Як зустріти Новий рік так, щоб потім не довелося відразу брати відпустку
Не всі можуть собі дозволити відпочинок від вихідних.
Дуже часто святкування Нового року виходить виснажливим — замість того, аби повеселитися, людина почувається виснаженою і розбитою. Далеко не всі можуть собі дозволити взяти відпустку, щоб відновитися після такого святкування. А для тих, хто хотів би і відірватися як слід, і потім швидко повернутися «в сідло», телеграм-канал «Твій сон» підготував алгоритм святкування.
1) Веселощі мають бути різноманітними — і активними, і в стилі «тюлень». Якщо в один день у вас 70 % часу минає гучно і яскраво, а 30 % часу ви сидите, загорнувшись у ковдру, то наступного дня цю умовну пропорцію краще перевернути (70 % — ковдра, 30 % — двіж). Залишайте час і на «поробити нічого».
2) Перед будь-якою вечіркою (навіть новорічною) слід приготувати «сонне царство» заздалегідь: опустити штори, відчинити кватирку, розстелити постіль, розкласти піжаму. Пляшку мінеральної води та будь-які інші допоміжні засоби, які можуть знадобитися після гулянки, поставити на тумбу біля ліжка. Посеред ночі після коктейлів краще прийти на все готове.
3) Підігріватися треба усвідомлено. Алкоголь краще вживати в першій половині вечірки, а далі переключитися на безалкогольне. Із будь-якими алкогольними напоями збільшувати дозу води потрібно вдвічі (замість однієї склянки води випити дві).
4) Вимикайте напругу. Плануйте без стресу та метушні, не заганяйте себе дедлайнами.
5) Дотримуйтеся режиму. У святковий період слід додати до свого режиму денний сон (не пізніше 16.00). У новорічну ніч тактика та сама:
- денний сон 31 грудня;
- незалежно від часу, коли ляжете спати 1 січня, прокидайтеся до 10.00;
- денна сієста 1 січня;
- лягти спати у звичайний час.
Також ми розповідали про синдром новорічної ялинки: для кого свято може закінчитися проблемами зі здоров’ям.
Окрім того, ми писали про те, як вибрати і зберігати ковбасу до новорічного столу.