Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Всесвітній день голосу: дивовижні факти про вміння людини говорити, співати

Всесвітній день голосу: дивовижні факти про вміння людини говорити, співати

Святкувати його почали в 1999 році.

2 хв на прочитання16 Квітня 2024, 11:28
16 квітня свято Всесвітній день голосу та дивовижні факти про вміння людини говорити 16 квітня свято Всесвітній день голосу та дивовижні факти про вміння людини говорити
Поділитись:

Запропонувало святкувати це свято Бразильське товариство ларингології та голосу. Ініціаторами були лікарі – терапевти, логопеди та викладачі співу, які входили до асоціації під головуванням доктора Недіо Штеффен. У 2002 році португальський ларинголог професор Маріо Андреа, тодішній президент Європейського ларингологічного товариства, запропонував відзначати День голосу в усьому світі.

Мета свята полягає в тому, щоб продемонструвати величезну важливість голосу в повсякденному житті людей та підвищити глобальну обізнаність про необхідність запобігання проблем голосу, реабілітації девіантного або хворого голосу, навчання артистичному голосу та необхідності подальшого дослідження функцій і застосування голосу.

Дивовижні факти про голос

Голос - важливий інструмент не тільки в освіті, а й у повсякденній роботі близько 30 відсотків усього працездатного населення.

Наші предки вважали, що голос народжується у серці й уже звідти долинає до наших вух. Саме голос використовували у найдавніших ритуалах, щоб задобрити богів і зупинити біду.

Голосові зв’язки даровані людині не лише як ідеальний музичний інструмент. Початкова і головна їхня функція — захищати наші дихальні шляхи від потрапляння сторонніх предметів, а також регулювати потік повітря, що надходить до легень.

Спів не тільки розвиває легені, грудну мускулатуру, але й зміцнює серцевий м'яз. Не дивно, що тривалість життя переважної більшості професійних співаків значно вища середньої.

Голос людини абсолютно унікальний, як відбитки пальців. Фахівці стверджують, що голос має більшу силу, ніж музичний інструмент.

За голосом можна визначити риси характеру людини, її соціальний статус і навіть вік, вагу і зріст. А ще науковці дізналися, що одного слова «привіт» достатньо, аби людина, яка його почула, визначилася, наскільки ви надійні та впливові.

Найбільш привабливими, переконливими й авторитетними нам здаються глибокі низькі голоси. Доведено навіть, що і чоловіки, і жінки починають розмовляти «нижчим» голосом, якщо вважають співрозмовника привабливим.

Більше новин читайте на GreenPost.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Квіти на дачі Квітник Висадка квітів
6 вічнозелених квітучих чагарників для саду
2 хв на прочитання44 хвилини тому
Люди дивляться на покинутий район Вароша — територію, окуповану турецькими військовими з часів розділу Кіпру у 1974 році — під час прогулянки пляжем у Фамагусті, Кіпр, 5 серпня 2019 року. Фото: Reuters
На Кіпрі вже півстоліття існує місто-примара, яке раніше було туристичним курортом: ось як воно виглядає (ФОТО)
4 хв на прочитання5 годин тому
Захист Чорнобильської зони Незаконні рубки дерев
Захист лісового заповідного фонду Чорнобильської зони: з квітня незаконних вирубок деревини не виявлено
1 хв на прочитання6 годин тому
Незаконно Вирубали дерев Збитки довкіллю Незаконна рубка
На Вінниччині незаконно вирубали дерев на майже 1,5 мільйона гривень
1 хв на прочитання11 годин тому
24 травня - Європейський день парків
1 хв на прочитання12 годин тому
Декілька цікавих ідей щодо оформлення клумб із цегли (ФОТО)
1 хв на прочитання13 годин тому
Дзвіночок карпатський для альпійської гірки, розарію чи як невисокі бордюри вздовж клумб і доріжок (ФОТО)
1 хв на прочитання21 година тому
«Льодовик Судного дня» почав танути швидше за очікуване — науковці стурбовані можливими наслідками
2 хв на прочитанняВчора
Більше з GreenPost