Догори
Дати відгук

Страхування від коронавірусу: як захистити себе

Ми ніколи не плануємо захворіти. Страхування здоров'я дає змогу оплатити витрати на лікування та послуги в медичних установах.

3 хв на прочитання22 Грудня 2020, 14:01
Поділитись:

Епідемія коронавірусної інфекції COVID-19 показала, наскільки важливо піклуватися про своє здоров'я та про добробут своїх близьких. Пандемія, яка потрясла весь світ, за прогнозами може тривати до кількох років.

Недуга набирає обертів, уже навіть є випадки зараження новим штамом вірусу. Через стрімкий ріст захворюваності та заповнені лікарні Міністерство охорони здоров’я посилило правила госпіталізації ковідних пацієнтів. І хоча влада запевняла, що заражених коронавірусом українців вилікують безкоштовно, більшість людей розраховує лише на власні сили або намагається знизити свої потенційні витрати за допомогою медичного страхування.

Страхування здоров'я дає змогу оплатити витрати на лікування та послуги в медичних установах.

Ми ніколи не плануємо захворіти, часто необхідність звернутися до медичного закладу є незапланованим навантаженням на бюджет. Наявність полісу дарує впевненість у тому, що проблеми зі здоров'ям будуть вирішені незалежно від поточного фінансового стану.

Якщо ви хочете мати високоякісне медичне обслуговування та сервіс, програми добровільного медичного страхування є найбільш ефективним способом їх отримати.

Медичне страхування — гнучкий інструмент, за допомогою якого можна сформувати страхову програму, отримавши сервіс, який буде орієнтований саме на те, що необхідно.

На ринку безліч компаній, які надають подібні послуги. Однією з них є Страхова Компанія «РАРИТЕТ», яка має 21 рік професійного досвіду на страховому ринку України. За аналітичними даними журналу «Insurance TOP» у 2019 році Страхова Компанія «РАРИТЕТ» увійшла до ТОП-15 на ринку добровільного медичного страхування, ТОП-29 на ринку добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби та ТОП-9 на ринку добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту.

Компанія має 12 безстрокових ліцензій на добровільні види страхування та чотири безстрокові ліцензії на обов`язкові види страхування.

Серед іншого найбільш актуальними є такі види гарантій:

Страхування для туристів

Страховий захист від коронавірусу насамперед знадобився охочім подорожувати або ж їздити в робочі поїздки. Адже багато країн ще з весни почали вимагати, щоб туристична страховка тих, хто в’їжджає до них, обов’язково покривала лікування захворювань, спричинених коронавірусною інфекцією. Тому майже відразу страхування від коронавірусу прописали у всіх полісах для тих, хто їде за кордон. 

Діагностика та лікування від COVID-19 покриваються страховим полісом за аналогією з іншими звичайними вірусами та не підпадають під винятки пандемічного характеру.

Внутрішні медгарантії

З ростом кількості хворих на коронавірус страховий захист від цього захворювання став актуальним і всередині країни. Стандартне місцеве медстрахування покриває лікування всіх гострих інфекційних захворювань, крім «особливо небезпечних» (наприклад, СНІДу, холери або туберкульозу). Тому виникнення нового респіраторного захворювання — COVID-19 — могло стати винятком із договору. У кожній страховій компанії це питання вирішувалося індивідуально.

Є такі форми добровільного страхування:

  • Страхування здоров’я на випадок хвороби.
  • Медичне страхування (безперервне страхування здоров’я).

За першою — страхова компанія виплачує фіксовану суму за конкретним захворюванням із переліку, визначеному договором страхування.

За другою формою поліс покриває витрати на діагностику, консультацію лікаря та медикаментозне лікування. В такій програмі немає чітко прописаного списку захворювань, але є перелік винятків із страхових випадків (хвороби, стани). Якщо коронавірус не входить до цих винятків, то Страхова компанія не має відмовляти в організації медичних послуг або страховій виплаті.

До слова, МОЗ до «червоної» зони віднесло 47 країн, в тому числі популярну серед українців Туреччину.

 

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost