Догори
Дати відгук

Риб'ячий жир і серце: американські дослідники говорять про нові відкриття

Досить часто на результати досліджень впливають різновиди використовуваних типів продукту і плацебо.

2 хв на прочитання20 Листопада 2020, 14:05
Поділитись:

Риб'ячий жир належить до числа найпопулярніших харчових добавок. У його складі містяться Омега-3 жирні кислоти, які вважаються дуже корисними для людського організму. Чимало людей приймають жир, адже згідно із заявою Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожна людина для зміцнення здоров'я повинна вживати від 1-ої до 2-ух жирних риб в тиждень. За умови відсутності можливості вживання жирної риби даний продукт можна замінити включенням в раціон харчових добавок Омега-3. 

Проте, споживаючи таку добавку, слід дотримуватися міри та знати, на що саме впливає препарат. Так, авторитетний науковий журнал Journal of the American Medical Association опублікував дослідження вчених з Cleveland Clinic. Вони довели, що поширені різновиди риб'ячого жиру можуть і не бути корисними для серця, як це завжди вважалося.

Так при підвищених дозах жирних кислот Омега-3 ймовірність людини зіткнутися з будь-якими важкими серцево-судинними захворюваннями чомусь не знижувалася. При цьому докази щодо використання риб'ячого жиру для захисту серця неоднозначні. Досить часто на результати досліджень впливають різновиди використовуваних типів продукту і плацебо.

Кардіологи вважають, що різні види риб'ячого жиру, особливо ейкозапентаєнова і докозагексаєнова жирні кислоти (EPA і DHA), по-різному впливають на організм. Для більш глибокого розуміння цього впливу риб'ячого жиру на серцево-судинну систему потрібне проведення більшої кількості досліджень.

В ході нинішнього рандомізованого клінічного дослідження за участю 13 078 чоловік добровольці отримували щодня або жирні кислоти Омега-3 в підвищеному дозуванні, що містять EPA і DHA, або плацебо з кукурудзяним маслом. Всі вони вже брали статини для зниження холестерину, у всіх раніше виявили ризики серцево-судинних захворювань. Через деякий час це дослідження довелося призупинити, оскільки ніяких відмінностей в серцево-судинних хворобах між двома групами виявити не вдалося. Більш того, 67% учасників першої групи, які обрали риб'ячий жир, зіткнулися з аритмією.

Відомо, щоб легені краще працювали — щодня їжте бутербродик із салом.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
pixabay
Найпотрібніші вітаміни і мінерали для людей старше 50 років — британські вчені
2 хв на прочитання18 хвилин тому
За кількістю випадків коронавірусу найгірша ситуація є на Дніпропетровщині та у Києві
1 хв на прочитання34 хвилини тому
Фото: 5 канал
«Не маємо інших методів, окрім жорсткого локдауну» - епідеміолог
1 хв на прочитання9 годин тому
Фото ілюстративне
Лікарі у Луцьку з вересня без зарплат: подробиці
1 хв на прочитання9 годин тому
Поляки заманюють українських медиків для роботи з COVIDними хворими - політик
1 хв на прочитанняВчора
Ніколи б не здогадалися: лікар розповів, які українці точно не захворюють на COVID-19
1 хв на прочитанняВчора
Багатотисячні звільнення та одна рукавичка на три місяці: проблеми медиків, які працюють з COVIDними хворими
1 хв на прочитанняВчора
Сенсаційна заява вчених: першу вакцину від онкології почнуть випробовувати на людях
1 хв на прочитанняВчора