Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Не лише для багатих: Міжнародний день благодійності — це чудова нагода долучитися до добрих справ

Не лише для багатих: Міжнародний день благодійності — це чудова нагода долучитися до добрих справ

Кілька способів, як можна взяти участь у благодійних ініціативах цього дня.

2 хв на прочитання05 Вересня 2024, 01:21
Зображення згенеровано ШІ Зображення згенеровано ШІ
Поділитись:

5 вересня відзначають Міжнародний день благодійності, затверджений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року «з метою заохочення діалогу між людьми, що належать до різних цивілізацій, культур і релігій, а також солідарності зі знедоленими».

Часто існує хибне уявлення, що благодійність — це справа тільки багатих людей, оскільки вони мають фінансові ресурси для великих внесків. Проте це не так. Благодійність доступна кожному, незалежно від матеріального становища. Адже благодійність — це добровільна допомога іншим, яка може виражатися не лише грошима, але й часом, увагою чи підтримкою. Навіть невеликі пожертви, волонтерство чи передача речей можуть значно допомогти. Кожен може долучитися до добрих справ, незалежно від статків, бо справжня цінність благодійності полягає в бажанні допомогти.

Питання благодійності в Україні стало ще більш актуальним після 24 лютого 2022 року. Українці об’єдналися задля спільної мети — перемоги над ворогом.

Міжнародний день благодійності — це чудова нагода долучитися до добрих справ. Ось кілька способів, як можна взяти участь у благодійних ініціативах цього дня:

Підтримка військових та їхніх родин. Це можна зробити через фінансову допомогу благодійним організаціям, які забезпечують військових необхідними речами, або через придбання амуніції, продуктів чи медикаментів.

Допомога постраждалим. В Україні за останні два з половиною роки багато людей були змушені залишити свої домівки. Можна зробити внесок у фонди, які займаються ВПО, чи допомогти особисто, надавши тимчасове житло, продукти чи одяг.

Підтримка дітей-сиріт і дітей із особливими потребами. Ви можете організувати збір коштів для дитячих будинків, шкіл для дітей з особливими потребами чи благодійних фондів, які займаються такими питаннями.

Волонтерство. Якщо ви не можете допомогти матеріально, долучіться до волонтерських ініціатив. Це може бути допомога в пакуванні гуманітарної допомоги, організація заходів для збору коштів або навіть психологічна підтримка для тих, хто цього потребує. Врешті-решт, Україна — країна волонтерів.

Благодійні акції в соціальних мережах. Використовуйте свої соціальні мережі, щоб поширювати інформацію про благодійні проекти, збір коштів або навіть особисто організуйте онлайн-збір на важливу справу. Це ефективний спосіб залучити більше людей до допомоги.

Збір речей для нужденних. Ви можете організувати невеликий збір одягу, взуття, побутових речей або продуктів тривалого зберігання для тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Допомога безпритульним тваринам. Можна принести їжу чи медикаменти до притулків або ж просто надати їм тимчасовий догляд.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
 Італія допомагатиме Україні відновлювати енергетику та економіку
Італія допомагатиме Україні відновлювати енергетику та залучати інвестиції для відновлення економіки
2 хв на прочитання32 хвилини тому
ФОТО: ілюстративне / poradnica.com.ua
Батькам дітей із особливими потребами компенсуватимуть витрати на асистента: у Львові затверджено новий порядок
1 хв на прочитання3 години тому
Система оповіщення для бджолярів
У ДАР з'явиться система оповіщення для бджолярів - Мінагро
1 хв на прочитання5 годин тому
ФОТО: ілюстративне
МОЗ закликає українців вживати антибіотики тільки за призначенням лікаря
1 хв на прочитання9 годин тому
На ВДНГ вже відкрили "Різдвяну фабрику мрій"
1 хв на прочитання11 годин тому
Кошеня віком 37 тисяч років: у кризі Арктики знайшли дитинча шаблезубого тигра
2 хв на прочитання11 годин тому
Смерть у сигареті: куріння вбиває непомітно
3 хв на прочитання12 годин тому
Україна просить МАГАТЕ про посилення місії на ядерних об'єктах
1 хв на прочитання13 годин тому