Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Відео
  • На Житомирщині діти ходять приблизно п'ять кілометрів пішки через ліс до школи (ВІДЕО)

На Житомирщині діти ходять приблизно п'ять кілометрів пішки через ліс до школи (ВІДЕО)

2:53
Поділитись:

У кімнатах переселенців — пліснява та вода.

Переселенці зі сходу України, які нині живуть на території колишнього санаторію «Тетерів» під Коростишевом, просять забезпечити їх дітей підвозом до школи. Крім того, вже декілька років на території санаторію немає вуличного освітлення, тому в темну пору доби люди на вулиці пересуваються у пітьмі.

Щоранку приблизно 30 школярів-переселенців, які живуть у колишньому санаторії, долають п'ять кілометрів до школи лісовою стежкою. На дорогу діти витрачають майже сорок хвилин. Влітку за сухої погоди дорога до школи не спричиняє великих труднощів, а от після дощу або ж узимку стежка стає непрохідною з багнюкою по щиколотки.

В кімнатах переселенців — пліснява та вода, яка крапає через дірявий дах. Ніна Рожкова каже, що з ремонтом їм ніхто не допомагає, а проводити роботи самостійно переселенці бояться, бо кімнати, де вони живуть, людям не належать.

Заступник міського голови Коростишева Сергій Бондарчук розповів, що стосовно підвозу школярів-переселенців до нього ніхто офіційно не звертався. Проте нині в міській раді вже почали шукати варіанти організації підвозу.

Колишній санаторій належить товариству «Укрпрофоздоровниця», тому міська влада Коростишева не може провести вуличне освітлення на приватну територію. За словами голови облдержадміністрації Віталія Бунечка, зараз шукають можливість, як провести освітлення на цю приватну територію.

До слова, на поліпшення якості питної води у 2022 році виділять мільярд гривень.