Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • Хочете запального сексуального життя — спіть окремо від свого партнера: що радять науковці

Хочете запального сексуального життя — спіть окремо від свого партнера: що радять науковці

Проте спільне ліжко — це не так уже й погано.

3 хв на прочитання12 Квітня 2024, 20:34
Зображення згенероване ШІ Зображення згенероване ШІ
Поділитись:

Майже половина людей, які сплять в окремих ліжках зі своїми партнерами, вважають, що їхні романтичні стосунки «омолодилися», а п'ята частина стверджує, що це призвело до більш здорового сексуального життя. Ба більше, три чверті пар, які розлучилися, кажуть, що якість їхнього сну покращилася після того, як вони стали спати в окремих спальнях. Про це свідчать результати нового опитування, про яке розповідає Daily Mail.

Опитування 2000 американців, проведене компанією OnePoll, показало, що навіть серед тих, хто спить в одному ліжку, 36 % радіють, коли їхнього партнера немає вдома, оскільки це означає, що вони краще висипаються, а 82 % кажуть, що звички їхнього партнера не дають їм спати вночі.

Опитування показало, що 21 % пар, які живуть разом, «розлучені уві сні», тобто сплять в окремих ліжках, а іноді й у спальнях, щоб не бути розбудженими чи потурбованими своїм партнером.

Окремий сон став гарячою темою у світі стосунків: пости в соціальних мережах про розлучення вві сні і про те, як це врятувало стосунки, збирають мільйони переглядів.

Ерін Флінн-Еванс, дослідниця сну з Американської академії медицини сну, розповіла, що ця тенденція набирає обертів, оскільки люди усвідомлюють, що «є переваги для деяких партнерів спати окремо».

Серед основних причин, які люди називали як причину своїх проблем у ліжку, були хропіння партнера, користування телефоном та відвідування ванної кімнати. Також існує проблема егоїзму в ліжку — 27 % респондентів повідомили, що їхні партнери забирають ковдру, а 21 % повідомили, що партнери займають забагато місця.

Сон має вирішальне значення для загального стану здоров'я і щоденного настрою людини — і ці два аспекти можуть впливати на стосунки, розповіла Сарі Купер, сексолог і сімейний психотерапевт.

Дослідження OnePoll — не перше, яке вивчає, як звички сну подружжя впливають на стосунки.

Дослідження психологів з Університету штату Огайо, проведене у 2017 році, показало, що пари з гіршою якістю сну мають більше подружніх конфліктів. І що більше конфліктів, то менше пари повідомляли, що задоволені своїми стосунками.

Проте спільне ліжко — це не так уже й погано. Спеціаліст зі сну доктор Деніел Шейд розповів, що існує багато переваг. Коли ви спите поруч із партнером, організм виділяє тонни хімічних речовин, що сприяють зближенню, таких як окситоцин, який називають «гормоном обіймів».

Коли ці хімічні речовини вивільняються, вони тісніше пов'язують вас із вашим партнером, пояснив він. Це може допомогти вам почуватися більш задоволеними у ваших стосунках.

Та якщо хропіння вашого партнера, його метання й розмови вві сні не дають вам спати, то турбота про свій сон має бути пріоритетом, каже доктор Шейд.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Зображення згенероване ШІ
«Чи люди, які моляться, одужують швидше?» Експерт розповідає про роль духовності в медицині
8 хв на прочитання49 хвилин тому
Токсичні речовини в організмі Детоксикація Корисні овочі
Правильне очищення організму: 7 продуктів, які необхідно додати до раціону
1 хв на прочитаннягодина тому
Зображення згенеровано ШІ
Науковці з'ясували, що алкоголь впливає на мозок на генетичному рівні
1 хв на прочитання2 години тому
Зображення згенероване ШІ
Риб'ячий жир може збільшити ризик серцевих захворювань та інсульту — дослідження
3 хв на прочитання3 години тому
Американські вчені встановили, як гриби допомагають побороти депресію
1 хв на прочитання7 годин тому
«Діагноз, яким лякають»: психіатр розповідає, що варто знати про шизофренію
4 хв на прочитання10 годин тому
Вже друга людина заразилася пташиним грипом після контакту з дійними коровами
2 хв на прочитання14 годин тому
Сповільнює процес старіння: дієтолог назвала чудодійний напій
1 хв на прочитання14 годин тому
Більше з GreenPost