Догори
Дати відгук

Екологи заявили про «наїзди» та «пресування» ДЕІ південно-західного округу: «выгребать и сидеть будете вы»

Інспектори регіону  абсолютно сліпо-глухо-німі там, де є екологічні злочини, дахують порушників, працюють на замовлення.

2 хв на прочитання29 Липня 2021, 11:41
Тузлівські лимани Тузлівські лимани
Поділитись:

Екоінспекторів ДЕІ південно-західного округу звинувачують у перевищенні повноважень під час перевірки підприємця, який працює на  території НПП «Тузлівські лимани». А також у «кришуванні»,  роботі на замовлення певних осіб та у безрезультативності діяльності. 

«ВЫГРЕБАТЬ И СИДЕТЬ БУДЕТЕ ВЫ...», «ВЫЗЫВАЙ 102. ПАКУЕМ КАРОЧЕ И ВСЕ» — саме так спілкуються т. з. перевіряючі з Держекоінспекції з підприємцем, який надає рекреаційні послуги туристам та здійснює контроль за режимом території Національного природного парку «Тузлівські лимани» згідно з договором» — повідомила директор Нацпарку «Тузлівські лимани» Ірина Вихристюк.

«Тут не лише порушення законодавства, тут перевищення повноважень. Жодних документів, що надавали б їм право перебувати на території нацпарку і здійснювати перевірку підприємця, НЕ БУЛО. Андрій Мальований (очільник ДЕІ України — ред.), у що перетворилась державна природоохоронна служба? Вони отримують бюджетну зарплатню за такі «наїзди»? Чи їм не вистачає та вони приїздять «попресувати» підприємців?», — обурюється Вихристюк.

За словами директорки парку, інспектори регіону  абсолютно сліпо-глухо-німі там, де є екологічні злочини, дахують порушників, працюють на замовлення, результатів їх роботи за п’ять років не видно.

Ірина Вихристюк вимагає терміново звернути увагу на злочинні дії осіб із посвідченнями держекоінспекторів і просить провести службове розслідування за фактами протиправних дій інспекторів ДЕІ південно-західного округу.

Нагадаємо, ми писали про нову схему міністра Абрамовського «Як зробити зону своєю».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.