Догори
Дати відгук

Більшість людей робить це неправильно: як дізнатися, чи добре ви чистите зуби

А також що для цього потрібно.

2 хв на прочитання19 Вересня 2022, 22:36
Поділитись:

Абсолютна більшість людей чистить зуби неправильно або недостатньо ретельно.

Як це перевірити? Легко, запевняє «Стоматологія по-простому». Потрібно купити спеціальний індикатор нальоту у вигляді розчину або таблеток (curaprox таблетки), які забарвлюють наліт у колір різної інтенсивності. Темніший колір — кілька тижнів на зубах, світліший — сьогоднішній. У кожного він є, у когось більше, у когось менше. І цей наліт стає причиною хвороб зубів і ясен.

Можна використовувати електричну та звичайну ручну щітку, йоржики та зубну нитку.

Ультразвукова електрична щітка — чудовий винахід людства: вона створює коливання, які руйнують наліт, краще прочищає важкодоступні місця без зайвих старань. Але все одно потрібно освоїти техніку — де чистити, як керувати. Якщо у вас правильна хороша техніка, можна ефективно почистити зуби навіть звичайною мануальною щіткою. Мануальна щітка має бути з великою кількістю щетинок. Йоржики та зубна нитка потрібні, щоб прочищати міжзубні простори (робити це потрібно обов'язково).

Найправильніший спосіб навчитися чистити зуби добре — прийти на прийом до стоматолога.

Проконсультуватись, підібрати засоби гігієни, які підійдуть саме вам. Це складна навичка, якої справді потрібно вчитися — так само, як ви вчилися кататися на велосипеді чи керувати автомобілем. Але в даному випадку це критично важливо для того, щоб зберегти зуби надовго.

Можна взяти на прийом свою щітку і все приладдя. Лікар покаже, як правильно ними користуватися та що краще замінити. А також зробить профгігієну, яку потім просто підтримуватиме. І тоді жодного нальоту та велика економія грошей на стоматологію!

Окрім того, якщо у вас є коронки або імпланти, просто чистити зуби недостатньо.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.