Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Законопроєкт про мінерально-сировинну базу України до 2030 року схвалено екологічним комітетом

Законопроєкт про мінерально-сировинну базу України до 2030 року схвалено екологічним комітетом

Законопроєкт має актуалізувати Загальнодержавну програму розвитку мінерально-сировинної бази України.

1 хв на прочитання09 Грудня 2021, 15:19
Фото:
Центр транспортных стратегий Фото: Центр транспортных стратегий
Поділитись:

Екологічний комітет схвалив законопроєкт про мінерально-сировинну базу України до 2030 року. Про це у телеграм-каналі повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

Закон спрямований на розв'язання питань подальшого вдосконалення законодавства у частині геологічного вивчення надр Комітет із питань екологічної політики та природокористування рекомендував Верховній Раді України ухвалити за основу проєкт закону № 6227 «Про внесення змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року».

Законопроєкт має актуалізувати Загальнодержавну програму розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 року, яку затверджено Законом України від 21.04.2011 р. № 3268-VI.

Проєкт закону спрямований на розв'язання питань подальшого вдосконалення законодавства в частині геологічного вивчення надр. Що передбачає законопроєкт: концентрацію геологорозвідувальних робіт на пріоритетних напрямах розвитку мінерально-сировинної бази; зосередження державного фінансування дослідження надр суто на пошукових і пошуково-оцінювальних роботах із метою виявлення інвестиційно привабливих об’єктів.

За словами Мельничука, досягнення результатів Програми передбачається завдяки концентрації зусиль в умовах обмежених фінансових ресурсів, на вдосконаленні структури запасів і перспективних ресурсів корисних копалин стратегічного значення, а також активізації геологічного вивчення надр із застосуванням сучасних пошуково-розвідувальних та інформаційних технологій.
Нагадаємо, що екологічний комітет рекомендував ухвалити програму «Питна вода».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Більше з GreenPost