Догори
Дати відгук

З’їжте свою вакцину: науковці розробляють технологію перетворення їстівних рослин на фабрики мРНК-вакцин

Незабаром фермери зможуть вирощувати цілі поля їстівних вакцин.

2 хв на прочитання20 Вересня 2021, 14:17
Їжа Їжа
Поділитись:

У майбутньому вакцинація матиме вигляд поїдання салату. Науковці з Університету Каліфорнії у Ріверсайді вивчають, чи можна перетворити їстівні рослини, такі як салат, на фабрики мРНК-вакцин.

Технологія  доставки РНК або мРНК, що використовується у вакцинах проти COVID-19, працює, навчаючи наші клітини розпізнавати та захищати нас від інфекційних захворювань, ідеться у повідомленні.

Однією із проблем цієї нової технології є те, що її необхідно зберігати в холоді. Якщо ж новий проєкт буде успішним, їстівні вакцини на основі рослинної мРНК могли би подолати цю проблему, адже зберігати їх можна за кімнатної температури.

Цілі проекту, досягнуті за рахунок гранту від Національного наукового фонду в розмірі 500 тис. доларів США, потрійні:

  • демонстрація того, що ДНК, яка містить вакцини з мРНК, може бути успішно доставлена ​​в ту частину рослинних клітин, де вона буде розмножуватися;
  • демонстрація, що рослини можуть виробляти достатню кількість мРНК, аби конкурувати із традиційними уколами;
  • визначення правильної дози.

«В ідеалі одна рослина буде виробляти достатню кількість мРНК для вакцинації однієї людини. Ми перевіряємо цей підхід зі шпинатом та салатом і маємо довгострокові цілі, щоб люди вирощували його у власних садах. Фермери також можуть із часом виростити цілі поля», — сказав Хуан Пабло Гіральдо, доцент кафедри ботаніки та рослинних наук Університету Каліфорнії у Ріверсайді, який очолює дослідження, проведене у співпраці з вченими з Каліфорнійського університету Сан-Дієго та Університету Карнегі-Меллона.

Рослинні віруси забезпечують природні наночастинки, які перебудовуються для доставки генів у клітини рослин.

«Наша ідея полягає в тому, щоб перепрофілювати природні наночастинки, а саме віруси рослин, для доставки генів до рослин. Деякі інженери вдаються до цього, щоб наночастинки потрапляли до хлоропластів, а також робили їх неінфекційними щодо рослин», — говорить Ніколь Штейнметц, професор наноінженерії з університету Сан-Дієго.

Також ми розповідали про те, що японці виявили сторонні речовини у вакцині Pfizer.

Окрім того, у Харкові збираються виробляти власну вакцину проти COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.