Догори
Дати відгук

Без «зеленої перепустки» неможливо буде потрапити на робоче місце: Італія запроваджує жорсткі обмеження щодо вакцинації

Не щепленому проти COVID-19 працівникові за вихід на роботу загрожує до 1500 євро штрафу.

1 хв на прочитання17 Вересня 2021, 15:11
Італія Італія
Поділитись:

В Італії з 15 жовтня без «зеленої перепустки» неможливо буде потрапити на будь-яке робоче місце, державне чи приватне. Прем'єр-міністр Маріо Драгі поширює зобов'язання на третину італійців, аби «продовжувати відкривати країну» й уникати нових локдаунів. Про це розповідає Agenzia Nazionale Stampa Associata.

Мета цих заходів — надати кампанії вакцинації необхідний імпульс для охоплення 80 % населення до середини жовтня, ідеться у повідомленні. Працівники, а також мери, губернатори, керівники установ мають місяць на те, щоб отримати першу дозу вакцини. Тоді із середини жовтня, щоб отримати доступ до робочих місць, якщо вони не щеплені або не одужали від COVID-19, їм доведеться здавати мазки кожні 48 годин (72 години, якщо це молекулярно), інакше вони будуть отримувати відсторонення від роботи або вирахування з зарплати штрафу від 600 до 1500 євро. Роботодавця за відсутність контролю зі свого боку також буде оштрафовано на суму від 400 до 1000 євро.

Вимога пред’явити «зелену перепустку» кожному, хто «заходить через двері, щоб виконати свою роботу», набуває чинності «скрізь, де її можна контролювати», і стосуватиметься державних службовців, незалежних органів влади, Банку Італії, для всіх носіїв виборних чи інституційних посад, усіх працівників приватного сектору (включно із самозайнятими особами), «від юристів до архітекторів, від сантехніків до допомоги на дому й опікунів».

Також ми розповідали про мовчазні протести в Канаді: бюджетники проти примусової вакцинації (ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.