Догори
Дати відгук

В Інституті садівництва почали масштабне дослідження їстівної жимолості (фото)

Мета вчених агрономів відібрати та вивести найстійкіші та найврожайніші сорти ягоди

1 хв на прочитання26 Червня 2020, 17:56
Поділитись:

В Україні спільними зусиллями фахівців Інституту садівництва НААН та інноваційної компанії, розпочалось масштабне дослідження перспективних сортів жимолості. Повідомляє SEEDS.org.ua.

Про це розповів заступник директора з наукової роботи інституту садівництва НААН, кандидат сільськогосподарських наук Олександр Ярещенко.

“Спільно з інноваційною компанією “ФруТек” розпочинаємо масштабне дослідження перспективних сортів жимолості, що включатиме найбільш важливі показники – продуктивність, транспортабельність, смак, біохімічний склад, придатність до заморожування та інших видів перероблення. Мета досліджень – отримання об’єктивних даних по сортах вітчизняної й закордонної селекції в наших ґрунтово-кліматичних умовах, що дозволить сформувати науково обґрунтовані рекомендації виробникам щодо підбору сортименту”, – зазначає Олександр Ярещенко.

Згодом фахівець продемонстрував світлини перші відбори перспективних сіянців жимолості. 

“Українська селекція не стоїть на місці. Наші перші відбори перспективних сіянців жимолості. Звісно, це лише початок великого шляху до нових сортів, але така робота захоплює і результати надихають”, – додає Олександр Ярещенко.

Тим часом, на Херсонщині вирощують органічні кавуни за допомогою риби (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.