Догори
Дати відгук

Таємниці меліси: природний ключ до спокою та здоров'я

Лікувальні властивості та протипоказання вживання цієї трави.

3 хв на прочитання13 Червня 2024, 11:19
Таємниці меліси: природний ключ до спокою та здоров'я Таємниці меліси: природний ключ до спокою та здоров'я
Поділитись:

Меліса, відома також як лимонна м’ята чи лимонна трава, вже давно займає особливе місце в серцях тих, хто цінує натуральні способи підтримки здоров'я. Завдяки своїм унікальним лікувальним властивостям, меліса використовується в медицині для заспокоєння, поліпшення сну, боротьби з вірусами та підтримки травлення. Однак, як і багато натуральних засобів, меліса має свої протипоказання, зокрема алергії та взаємодію з лікарськими препаратами.

На фоні цих властивостей і ризиків стоїть сучасна фармацевтична фабрика "Віола", яка вже багато років працює над створенням лікарських засобів. Це підприємство зарекомендувало себе як лідер у галузі виробництва лікарських засобів, використовуючи методи, які дозволяють не тільки зберегти, але й максимізувати цілющий потенціал рослин. Розглянемо детальніше лікувальні властивості та протипоказання вживання меліси https://violapharm.com/melisa-likuvalni-vlastyvosti-ta-pro/, яка є досить популярним вибором серед тих, хто шукає натуральні засоби лікування.

Лікувальні властивості меліси

Меліса має ряд лікувальних властивостей, що роблять її популярним вибором серед тих, хто шукає натуральні способи лікування:

  • Заспокійливий ефект: меліса відома своїми заспокійливими властивостями, які можуть допомогти знизити стрес та тривогу і нормалізувати психоемоційний стан. Вживання меліси сприяє розслабленню нервової системи. А також меліса може допомогти у лікуванні головного болю та знизити артеріальний тиск, підвищення якого відбулось унаслідок стресу.
  • Поліпшення сну: меліса часто використовується для лікування безсоння, особливо коли воно спричинене високим рівнем стресу. Її седативні ефекти можуть допомогти людям швидше заснути та покращити якість сну.
  • Антивірусні властивості: меліса містить компоненти, що володіють антивірусною активністю, особливо проти герпес вірусу. Застосування екстракту меліси може допомогти зменшити частоту та тяжкість висипань.

Тож, меліса допомагає знизити рівень стресу і тривожності завдяки своїм седативним ефектам, а також покращує сон. Її антивірусні властивості роблять мелісу ефективною проти герпесу, а також ця трава покращує травлення та може допомогти полегшити відчуття нудоти.

Меліса | лікувальні властивості та протипоказання | Віола

Протипоказання та обмеження вживання меліси

Однак, меліса, як і багато натуральних засобів, не для всіх. Люди, що мають алергію на рослини сімейства м’ятних, можуть відчути алергічні реакції після вживання меліси. Важливо також враховувати її взаємодію з ліками, особливо коли йдеться про седативні препарати або гормони. Дані про безпеку використання меліси під час вагітності та грудного вигодовування відсутня, тому рекомендується уникати її застосування цими категоріями пацієнтів без консультації з лікарем.

А також слід із обережністю вживати мелісу людям, що керують транспортними або механічними засобами.

Застосування меліси може бути корисним для здоров'я, але перед її вживанням завжди варто проконсультуватись з медичним фахівцем.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
ЄСПЛ визнав Росію винною у масових порушеннях прав людини в Україні — Стефанчук
ЄСПЛ визнав, що Росія системно порушує права людини в Україні та несе відповідальність за MH17
1 хв на прочитаннягодина тому
Фото: Polly Braden/The Guardian
Молодь у прибережних містах Англії частіше страждає від проблем із психічним здоров'ям
2 хв на прочитання6 годин тому
Фото з відкритих джерел
Третій вихідний: чому Європа переходить на чотириденний робочий тиждень
2 хв на прочитання8 годин тому
129 років на всіх: трьох українців засудили в Ірландії у справі про рекордну партію кокаїну
Троє українців отримали тюремні терміни у справі про найбільшу партію кокаїну в історії Ірландії (ФОТО)
1 хв на прочитанняВчора
Масове отруєння в Карпатах: рятувальники вночі надали допомогу 12 туристам біля гори Гимба
1 хв на прочитанняВчора
В Україні оприлюднили статистику домашнього насильства
1 хв на прочитанняВчора
Чотири місяці без правил: нардеп пояснила, чому "застрягло" регулювання маркетингу ліків
2 хв на прочитанняВчора
Всесвітній день боротьби з харчовою алергією — що ми маємо знати про алергію
3 хв на прочитанняВчора