Верховна Рада розглянула відставку за скороченою процедурою. «За» проголосували 322 депутати.
Рішення приймалося на основі заяви міністра про звільнення.
Роман Абрамовський обіймав посаду міністра захисту довкілля і природних ресурсів із 19 червня 2020 року. Про його бекграунд і «темне» минуле, що затягує у прірву, відомо чимало.
З наших джерел, існують три причини звільнення Романа Абрамовського:
Відомо, що міністр Абрамовський прагнув зробити зону своєю: йдеться про службовий підлог під час призначення нового керівника Державного спеціалізованого підприємства «Централізоване підприємство з поводження з радіоактивними відходами».
Нагадаємо, ми інформували читачів про те, що в битві за чисте повітря вкотре перемагає бізнес, а лобіює його міністр Абрамовський.
Раніше GreenPost писав про те, що екологічні активісти запідозрили Міндовкілля у грі на боці великих підприємств-забруднювачів — таких як металургійні та гірничо-збагачувальні.
Крім того за часів Романа Абрамовського Міндовкілля почало Всеукраїнський дерибан лісу. Раніше ми розповідали, про нову корупційну схему від міністерства Абрамовського. Міндовкілля встановлює нові правила, що суперечать закону про ОВД.
За часів Абрамовського у Міндовкіллі трапився ще один скандал: директорка Департаменту екологічної оцінки та контролю Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України побила загальноукраїнські рекорди з кількості протоколів про корупцію, виданих на руки одній особі. Загалом їй було вручено 34 протоколи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. За цей час було проведено понад 10 судових засідань у справі. Увесь цей час посадовиця продовжувала працювати під керівництвом Абрамовського. Солом’янський районний суд м. Києва завершив розгляд справи про адміністративне правопорушення, визнавши чиновницю винною, а корупцію в міністерстві Романа Абрамовського — доведеним фактом.