Догори
Дати відгук

Прищіпка — універсальний болезаспокійливий засіб

Лікарі пропонують знімати біль звичайною прищіпкою, затискаючи потрібну точку на вусі.

2 хв на прочитання17 Червня 2021, 07:50
Прищіпка — універсальний болезаспокійливий засіб Прищіпка — універсальний болезаспокійливий засіб
Поділитись:

Психотерапевт Леонід Морозов, член Асоціації тілесно-орієнтованої терапії України, рекомендує метод, який дає змогу за декілька хвилин позбутися болю. Його авторка, рефлексотерапевт Хелен Чин Луї, стверджує, що на поверхні людського вуха є рефлексна карта тіла, яка складається з нервових закінчень і з'єднань центральної нервової системи.

Таким чином, діючи на потрібну точку, можна позбутися болю в тій чи тій частині тіла. Для цього достатньо звичайної прищіпки.

  1. Спина та плечі. Якщо ви відчуваєте в цих областях напруження та біль, затисніть вухо прищіпкою в зоні 1. Вже за хвилину напруження почне потроху спадати.
  2. Внутрішні органи. Стимуляція цієї зони усуне дискомфорт і несильний біль внутрішніх органів, але для вирішення більш серйозних проблем слід звернутися до лікаря.
  3. Суглоби. Стимуляція цієї точки поверне легкість руху, однак якщо йдеться про хронічне захворювання тощо, лише прищіпки буде недостатньо.
  4. Горло та носові пазухи. Особливо ефективною буде прищіпка на зоні 4, коли застуда ще тільки починається. Стимуляція цієї зони усуває перші ознаки застуди, а також знімає запалення пазух носа.
  5. Органи травлення. Прищіпка в зоні 5 заспокоює здуття, біль і напруження в області живота (шлунку та кишківника).
  6. Голова та серце. Парадокс, але стан таких «непримиренних опонентів», як голова та серце, можна поліпшити за допомогою стимуляції однієї точки. Прищіпка на мочці вуха не лише дає змогу зняти головний біль, а й є профілактикою серцево-судинних захворювань.

У своєму коментарі GreenPost Леонід Морозов радить не просто масажувати ці точки, а справді затискати їх прищіпкою. Навіть якщо больові відчуття не дають змоги витримати прищіпку на вусі цілу хвилину.

«Боляче тому, у кого багато напруження в цих зонах тіла. В такому разі краще затиснути вухо прищіпкою на 10–15 секунд», — говорить психотерапевт.

Також ми розповідали, як позіхати правильно та комфортно: поради психотерапевта, який спеціалізується на психосоматиці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.