Догори
Дати відгук

На стихійних сміттєзвалищах Києва встановлять відеокамери — які будуть шрафи за порушення

Штрафи становитимуть від 340 до 1700 грн.

2 хв на прочитання08 Листопада 2021, 16:29
Фото:
Mukachevo Today Фото: Mukachevo Today
Поділитись:

У Києві встановлять камери відеоспостереження в місцях стихійного накопичення сміття. У КМДА вважають цей крок ефективним заходом впливу на порушників правил благоустрою. Про це під час комісійного обстеження Дарницького району повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, повідомляє Офіційний портал Києва.

«Район великий — інспекція зафіксувала декілька десятків місць, де постійно накопичується сміття. Їх періодично прибирають, але порушники знову і знову вивозять великогабаритні та побутові відходи в зелені зони, до озер, на узбіччя доріг. У Києві нині стартував пілотний проєкт зі встановлення камер відеонагляду в місцях скупчення сміття. Такі вже працюють у Солом’янському та Святошинському районах. Їх планують встановити на всіх проблемних локаціях міста. І дуже були б доречними в Дарницькому. Вважаю це, разом зі штрафами, дієвим засобом», — прокоментував Олексій Кулеба.

Він додав, що вуличні  камери встановлені за ініціативи Управління екології спільно з Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Проблемні локації, де є необхідність проводити спостереження, визначають разом із районними адміністраціями.

У разі фіксації порушення матеріали передаються до Національної поліції, де правоохоронці встановлюють особу порушника та складають адміністративний протокол. Штраф за таке порушення відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення становить від 340 до 1700 грн.

Олексій Кулеба додав, що результати роботи в Дарницькому районі під час кампанії із впорядкування та озеленення міського простору — задовільні. Порівняно з іншими районами тут чисто, комунальні служби працюють системно.

«Дарницький — одним із перших розпочав вивезення відпрацьованих шин, і нині з цією роботою впорались майже на 100 %. Так, проблеми є — архаїчні дитячі майданчики, стихійна торгівля, аварійні розриття, невпорядковані території біля тимчасових споруд. Але в цілому я задоволений побаченим. Важливо працювати системно кожного дня, а не лише під час місяців активного прибирання восени та навесні», — зазначив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Він нагадав, що всі доручення, які надаються під час виїзних обстежень, вносяться до офіційного протоколу. Їх виконання за кожним пунктом проконтролюють столичні інспектори благоустрою. Сьогодні був останній рейд у межах кампанії із впорядкування й озеленення міського простору.

Найближчим часом комісія із проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану збереться на підсумковому засіданні, де проаналізує проведення місяця посиленого прибирання столиці, яке тривало протягом жовтня.

Нагадаємо, що в Україні є 33 тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ, сортується лише 4 % сміття. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
На Кіровоградщині лісгосп має сплатити понад 200 тисяч
Фото ілюстративне
Суд повернув громаді Києва земельну ділянку біля Біличанського лісу, на якій розташована траса Київ-Ірпінь
1 хв на прочитання16 хвилин тому
Корисні поради від лікаря Сніданок
6 причин пити оливкову олію вранці: наслідки вас приємно здивують
1 хв на прочитання2 години тому
Фото: «Їжа легко»
Соковита курочка з хрумкою картоплею в духовці — простий і доступний рецепт святкової страви
1 хв на прочитання7 годин тому
Фінансовий гороскоп на четвер, 25 квітня
Фото: 24 Канал
Будьте уважні до дрібниць: фінансовий гороскоп на четвер, 25 квітня
1 хв на прочитанняВчора
Подбайте про онлайн-безпеку: поради від кіберполіції
1 хв на прочитанняВчора
Синоптики пояснили, коли очиститься атмосфера над Україною від жовтого пилу
1 хв на прочитанняВчора
Через закупівлю сировини за завищеними цінами судитимуть кервництво держпідприємства
1 хв на прочитанняВчора
Ліси для майбутнього: SoftServe і WWF-Україна відновили гектар лісу на Львівщині
4 хв на прочитанняВчора