Догори
Дати відгук

Мийний засіб у шлунку: як тестують побутову хімію на тваринах

Навіть ті піддослідні, які вижили після жахливих експериментів, не мають права на життя: їх убивають працівники лабораторій.

1 хв на прочитання23 Грудня 2020, 13:48
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Тестування косметики та побутової хімії на тваринах — це не про те, щоб намазати кремом лапку кролику. Тварин піддають жорстоким експериментам, під час яких вони вмирають болісною смертю, стверджують зоозахисники ГО «Відкриті клітки».

Так, смертельну дозу речовин визначають на щурах. Тваринам у горло за допомогою шприца силоміць вводять хімічні речовини та спостерігають за реакцією. У цей час у тварин стаються діарея та кровотеча з горла. Вони страждають від судом і паралічу м'язів. У тому числі тих, які контролюють дихання. В результаті тварина гине.

Тестування на можливість вроджених дефектів іще жорстокіше. Вагітну кролицю примусово годують компонентами косметики чи, наприклад, мийного засобу для посуду. За день до пологів її вбивають і витягають потомство, аби оцінити наявність ознак порушення розвитку.

Тест на визначення токсичності речовини проводять на тваринках, у яких немає здатності до блювоти — морських свинках і щурах. Спершу їм у шлунки вводять велику кількість косметичного продукту, мийного засобу чи іншої речовини побутової хімії, далі науковці спостерігають, яка кількість тварин загине. Зазвичай, у муках помирає половина піддослідних. Але ті тварини, які вижили, теж не мають права на життя: їх знищують працівники лабораторій.

Як ми писали раніше, тестування ліків чи, на перший погляд, безневинних кремів для рук перетворюється для тварин у справжнє катування.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.