Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Відео
  • Кому Великдень, кому - пожежі: у Чорнобилі знову палає (карта, відео)

Кому Великдень, кому - пожежі: у Чорнобилі знову палає (карта, відео)

Поділитись:

Чорнобильські пожежі поширюються. Території у вогні збільшуються

Чорнобильські пожежі відновилися з новою силою, вогнеборці роблять усе, що можуть. Про це у своєму ФБ повідомляє волонтер Ярослав Ємельяненко. 

"Йде ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ навмисного випалювання нашої землі та історії. Екологічна катастрофа національного масштабу. Люди залишаються без домівок. Пів країни труїться продуктами горіння", - повідомляє волонтер.

На запитання про потреби рятувальники та лісівники відповідають, що у них усе є, але від допомоги не відмовляються. Ємельяненко наводить приклад такої розмови:

- Чи треба вам щось?

- Ні все є. Але непогано було б респіратори, ранці для гасіння... Ось авіації би більше... І техніки... А так - все є! 

Волонтери готові долучитися до гасіння.

"Якщо немає техніки, бюджетів, ми допоможемо. Це не складно. Вода, лопати та люди. Пустіть їх на пожежі, якщо не вдається впоратися за стільки часу. Поки приймається рішення про надання допомоги, ситуація змінюється, пожежа збільшується. І поки приїзжає підкріплення, потрібні вже зовсім інші ресурси", - закликає Ярослав Ємельяненко.

Громадяни України вимагають від влади рішучих дій.

"Це має припинитись в іншій спосіб, ніж дати просто вигоріти всім територіям. Приймайте ефективні рішення на випередження, які переможуть це пекло!!! Ми допоможемо", - резюмує пан Ярослав.