Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Харківський зоопарк поповнився рідкісною твариною

2:00 537
Поділитись:

Самка отримала кличку Ніка – перемога.

Харківський зоопарк закритий на реконструкцію, але його життя "кипить". Так, як повідомляє зоопарк на власному сайті, у травні колекція тварин поповнилася  дитинчам  гривастого барана. 

"Самка  народилася раніше терміну приблизно на 2 тижні, але з неймовірною жагою до життя, за що і отримала кличку Ніка – перемога.Для мами – чотирирічної самки Міли – це вже другі пологи. Минулого року вона народила самочку Льолю. Так що мама – досвідчена і дуже турботлива", - говорять у зоопарку.

Загалом, вагітність у гривастих баранів триває в середньому 150 днів. Дитинчата народжуються вагою від півтора до трьох кілограмів. Вага нашої маленької переможниці склала 2 кілограми 200 грамів. Майже відразу малютка напилася молозива, після чого мама усіляко допомагала своєму чадові звестися на ноги.

Зараз Ніка жваво бігає по загону і має улюблену іграшку – дерев’яний ящик, в який обожнює застрибати і знаходитися, як у схованці, а потім вистрибувати і швиденько до мами пити молоко. Молочне вигодовування триватиме приблизно до 5-7 місяців, але вже зараз малеча пробує траву і тоненькі гілочки. Робити це дозволяють молочні зуби, якими Ніка радо хвалиться на камеру. Зуби почали прорізуватися не так давно, а приблизно за вісім місяців вони почнуть змінюватися на постійні.

Нагадаємо,  природа настільки очистилася, що слідом за лосем, який восени минулого року гуляв вулицями Рубіжного, в межах міста з'явилися дикі кабани.