Чим корисна лляна олія, особливо для жінок

2 хв на прочитання13 Травня 2022, 23:51
Фото: UkrPublic

Лляна олія за своєю біологічною цінністю стоїть на першому місці серед харчових олій.

У народній медицині її використовують від глистів, печії, різних виразок. За вмістом ненасичених жирних кислот лляна олія перевершує продукти звичайного раціону, і всього 1-2 столові ложки забезпечують добову потребу в них. Лляна олія за своєю біологічною цінністю стоїть на першому місці серед харчових олій.

Сучасні дослідження показали, що вживання лляної олії зменшує ризик інсульту на 37%. Вживаючи лляну олію, можна не боятися таких страшних хвороб, як діабет, атеросклероз, ішемічна хвороба серця та багатьох інших.

У насінні льону міститься 46% вітаміну F, який синтезується в організмі, а привноситься ззовні. До складу лляної олії входять цінні ненасичені кислоти та велика кількість вітамінів, А та Е.

Лляна олія містить достатню кількість вітамінів та інших біологічно активних речовин, необхідних для здорового харчування.

Найбільш важливими компонентами лляної олії є жирні кислоти:

Якщо Омега-6 є, крім лляної, в соняшниковій, соєвій, рапсовій, гірчичній, оливковій олії, то жирні кислоти Омега-3 є в достатній кількості лише в риб’ячому жирі і – в лляному маслі. У цьому полягає унікальність лляної олії, звідси її специфічний запах, так схожий на риб’ячий жир. Це показник високої якості олії, її чистоти, а також доказ того, що її не змішали з іншими олією.

Щоденне вживання лляної олії сприяє:

Лляну олію можна застосовувати як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими рослинними оліями, можна змішувати з медом, фруктами або сиропом.

Нагадаємо, невролог розповів, чому смикається око й коли це свідчить про наявність серйозної проблеми.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: