Догори
Дати відгук

Чому ми переїдаємо і що з цим можна зробити

Спроби втамувати їжею емоційний голод приносять лише зайву вагу.

3 хв на прочитання13 Жовтня 2021, 07:31
Поділитись:

GreenPost розповів, що, щойно ми народжуємось, їжа несвідомо пов’язується з емоціями. Психолог Катерина Томова пояснює, що ми почуваємось у безпеці на руках у мами, коли вона годує груддю, потім отримуємо винагороду за гарну поведінку чи гарні оцінки у вигляді смаколиків, які також добре заспокоюють, коли дитина впала, плаче від болю. У дорослому віці, коли сумно, їжа може активувати приємні реакції мозку, вивільнення ендорфінів, серотоніну (природні антидепресанти). Також їжа — добрий спосіб відволіктися, уникнути хоча би тимчасово думок про проблему.

Психолог пояснює, що іноді ми не в змозі відрізнити голод фізіологічний від емоційного.

Фізіологічний голод має тенденцію посилюватись і може втамуватись будь-якою їжею. Відчувається ситість і потреби продовжувати їсти немає.

Емоційний голод з’являється раптово, з бажанням їсти конкретну їжу, особливо нездорову. Коли вгамовується тяга, голод не зникає, людина продовжує хотіти їсти.

«Якщо узагальнити, емоційний голод — це несвідомий спосіб упоратися з почуттями (стресу, тривоги, самотності тощо) та заповнити порожнечу, яка зовсім не у шлунку.

 

У  цьому разі їжа лише ненадовго, поверхнево знімає тривогу, але не вирішує проблему. У майбутньому такий механізм може призвести до харчових розладів і збільшення психологічних проблем», — говорить Катерина Томова.

Звісно, намагання вирішити проблему таким чином призводить до виникнення вже іншої проблеми — зайвої ваги.

«Коли людина, маса якої перевищує центнер, купує солодощі, — це руйнівна поведінка. Замкнуте коло з кожним днем стає все міцнішим: емоційність життя знижується такими ж темпами, якими росте маса тіла. Людина втрачає здатність отримувати задоволення від прогулянок, сексу (а з ким ним займатись?), порушуються соціальні контакти, з’являються болячки. Це все вводить організм у стан стресу, який людина намагається заїсти. Їсти — одна з небагатьох нагород, що лишились. Калорійна, солодка їжа — це той стимул, за яким ховається позитивна емоція — те, без чого ми не можемо жити», — розповідає Віктор Мандзяк.

Аби розірвати замкнуте коло, спочатку потрібно усвідомити природу переїдання — емоційний голод, говорить фітнес-тренер. Другий крок — поставити собі за завдання кардинально змінити своє життя.

Потрібно почати шукати конструктивні стимули, переналаштуватися на корисні речі, говорить спортсмен.

«Піші прогулянки в парку — позитивні емоції від усвідомлення того, що ти стаєш кращим, здоровішим, худнеш. Туди ж вживання овочів і фруктів. Пройти попри магазин зі смаколиками, не зайшовши до нього — позитивні емоції від усвідомлення своєї сили волі та того, до якого якісного життя вона приведе», — радить Віктор Мандзяк.

Катерина Томова пропонує для початку змін самостійно або з фахівцем сформувати свій раціон, розмір порції, час і кількість їжі, що дасть змогу легше навчитись відслідковувати емоційний голод. Також потрібно почати прислухатись до свого тіла та звернути увагу на свої емоційні потреби, самостійно або за допомогою фахівця, рекомендує психолог.

Також ми розповідали, що робити, якщо хочеться «заїсти» стрес.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
В Білорусі у 2021 році зазнали репресій півсотні екологічних некомерційних організацій
1 хв на прочитання2 години тому
Дива агрономії: фермер з Одещини придумав як вирощувати капусту та економити на поливі
1 хв на прочитання8 годин тому
Темпи вакцинації знижуються, і пандемія до нового року завершиться – імунолог
3 хв на прочитання11 годин тому
Хіміотерапія більше не знадобиться: онколог радить засіб від раку
3 хв на прочитання12 годин тому
Медсестра відділення анастезіології, реанімації та інтенсивної терапії рятує життя на фронті
1 хв на прочитання13 годин тому
Синоптики розповіли якою буде погода сьогодні, 16 жовтня
1 хв на прочитання14 годин тому
Відмінності між чоловіками і жінками: наскільки все серйозно
2 хв на прочитання14 годин тому
COVID-19: в Україні майже 13 тисяч нових хворих та 4 "червоної" зони з понеділка
1 хв на прочитання15 годин тому