Чому мудрі господині не викидають лушпиння від цибулі: у них на це є 7 причин
Цибулеве лушпиння допомагає очистити організм від шлаків.
Зазвичай цибулиння господині починають збирати ближче до свята Великодня. Городники не викидають його взагалі ніколи. Мудрі господині періодично поповнюють запас і не лише з метою приготування фарби та добрив. На це є 7 причин, про які багато хто навіть не підозрює.
Виявляється, речовини зі складу лушпиння цибулі знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, корисні для ШКТ і при застуді.
Лікуємо бронхіт
Відвар цибулиння під час бронхіту використовують для компресів. Одна склянка лушпиння заливають окропом і настоюють 15 хвилин.
Потім лушпиння перекладають у марлю, віджимають і 3 рази на день прикладають до грудей на 30 хвилин.
Лікуємо шкірні захворювання
Склад ефективний проти бородавок, дерматитів, грибка та дрібних ран. Лушпиння подрібнюють, змішують з вазеліном (або жирним кремом) у співвідношенні 2:3.
Мазь наносять 2 рази на день на уражену ділянку. Зберігають у темному та прохолодному місці.
Лікуємо набряки та варикоз
2 ст. л. лушпиння і квіток ромашки потрібно залити 2 склянками води і кип'ятити 15 хвилин. Потім суміш настоювати 5 годин. На водяній бані випарюють половину вмісту, а масу, що залишилася, втирають у хворі місця.
Чистимо організм
Цибулеве лушпиння допомагає очистити організм від шлаків. Для цього лушпиння заливають окропом, гріють на водяній бані 10-15 хвилин, охолоджують, проціджують і приймають внутрішньо по 2-3 ст. л. декілька разів на день.
Покращуємо ріст волосся
Лушпиння покращує ріст волосся і надає йому красивого блиску. Для цього роблять настій у окропі у співвідношенні 1:2 під кришкою протягом 12 годин. Волосся обполіскують 2-3 тижні після миття.
Харчовий барвник
Це природний барвник, який годиться не тільки для фарбування яєць, але також підфарбовування бульйонів або засолювання риби та м'яса.
Добриво та обробка
Для цього склянку лушпиння заливають 1 літром окропу і настоюють 24 години. Перед застосуванням проціджують та обробляють листя хворих рослин.
Цей же склад підходить для поливу і особливо він добрий для моркви та томатів.