Догори
Дати відгук

Чому хліб швидко пліснявіє у хлібниці: секрети довгого зберігання

Проблема може полягати не лише у хлібниці.

1 хв на прочитання24 Червня 2022, 09:35
Image by dermaze from Pixabay Image by dermaze from Pixabay
Поділитись:

Багато хто стикався з проблемою: купили хліб, поклали в хлібницю, через 2-4 дні з'являється цвіль, і так майже з кожним новим буханцем. Це відбувається з кількох причин. І проблема може полягати не лише у хлібниці.

Сировина для випічки була неякісна, містила суперечки цвілі. Тепла та волога кухня – ідеальне середовище для того, щоб вони почали розвиватися не за годинами, а за хвилинами.

Друга причина полягає у самій хлібниці. Можливо, тут залишилися рештки цвілі від попереднього буханця, який довелося викинути. Для цього хлібницю слід ретельно вимити. Робити це загалом рекомендується частіше.

Секрети тривалого зберігання хліба

1. Буханець загортають у тканину або поліетиленовий пакет, в якому роблять дірочки, а потім відправляють на зберігання. Це необхідно для циркуляції повітря.

2. Бавовняні серветки та рушники, в які загортають борошняні вироби, стирають господарським милом або засобом без віддушки, інакше хліб пахне пральним порошком.

3. Для довгого зберігання використовують спеціальні мішки, які мають 3 шари – зовнішній, внутрішній та середина (шар пластику). У ньому хліб залишається м'яким протягом 4-5 днів.

4. Стежать за чистотою хлібниці. Миють, видаляють крихти, які згодом можуть запліснути і стати чудовою основою для поширення цвілі.

До слова, як маринувати курку для духовки: підбірка маринадів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost