Здорове тіло не смердить: звідки береться неприємний запах поту і як це можна виправити
Позбутися треба не самого поту, а того, що робить його смердючим.
Кожна людина має пітніти — це нормально. Але при цьому погано пахнути — це не норма. Чому ж піт може ставати смердючим, їдким? Про це розповідає Телеграм-канал «Досвідчений фармацевт».
Здорове тіло не смердить. У поту насправді немає запаху. Неприємний запах поту говорить про проблеми всередині.
Річ у тім, що з потом з організму виводяться токсини й отрути. У кожної людини свій унікальний склад бактерій, відповідно і піт у кожного пахне по-своєму. Запах поту залежить від того, наскільки багато всередині нас патогенної флори.
Причини неприємного запаху поту:
Застійна та засмічена лімфатична система. Лімфа — це система очищення організму від токсинів. Коли лімфа погано працює — збільшується навантаження щодо виведення токсинів з організму на органи детоксикації (печінку, нирки, кишківник). І головна умова для гарної роботи лімфи — рух! Застійна лімфа просто не може впоратися з патогенною мікрофлорою — з'являється запах.
Харчування, що закислює організм. Для нас дуже важливий кислотно-лужний баланс — це база. Адже закислення — це початок будь-якої хвороби. Закислена клітина не може функціонувати.
Що зазвичай робить людина із неприємним запахом поту? Використовує антиперсперанти, які призупиняють потовиділення, й токсини по лімфатичному басейні надходять у молочну залозу (мастопатія), через шкірні покриви (висипання, екземи тощо, суглоби, слизові, органи дихання).
При цьому дезодоранти надають токсичне навантаження через алюміній, що містяться в них (сприяє розвитку раку молочної залози), синтетичні барвники, парабени.
Важливо розуміти, що позбутися треба не самого поту, а того, що робить його смердючим.
Що ж робити?
- Скоригувати харчування, виключити прозапальні продукти.
- Олужувати організм хлорофілом.
- Налагодити роботу ШКТ та всіх детокс-органів.
- Зробити лімфоочищення.
- Підключити рух для розгону лімфи.
Більше новин читайте на GreenPost.