Догори
Дати відгук

Здорове тіло не смердить: звідки береться неприємний запах поту і як це можна виправити

Позбутися треба не самого поту, а того, що робить його смердючим.

2 хв на прочитання14 Червня 2024, 15:46
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Кожна людина має пітніти — це нормально. Але при цьому погано пахнути — це не норма. Чому ж піт може ставати смердючим, їдким? Про це розповідає Телеграм-канал «Досвідчений фармацевт».

Здорове тіло не смердить. У поту насправді немає запаху. Неприємний запах поту говорить про проблеми всередині.

Річ у тім, що з потом з організму виводяться токсини й отрути. У кожної людини свій унікальний склад бактерій, відповідно і піт у кожного пахне по-своєму. Запах поту залежить від того, наскільки багато всередині нас патогенної флори.

Причини неприємного запаху поту:

Застійна та засмічена лімфатична система. Лімфа — це система очищення організму від токсинів. Коли лімфа погано працює — збільшується навантаження щодо виведення токсинів з організму на органи детоксикації (печінку, нирки, кишківник). І головна умова для гарної роботи лімфи — рух! Застійна лімфа просто не може впоратися з патогенною мікрофлорою — з'являється запах.

Харчування, що закислює організм. Для нас дуже важливий кислотно-лужний баланс — це база. Адже закислення — це початок будь-якої хвороби. Закислена клітина не може функціонувати.

Що зазвичай робить людина із неприємним запахом поту? Використовує антиперсперанти, які призупиняють потовиділення, й токсини по лімфатичному басейні надходять у молочну залозу (мастопатія), через шкірні покриви (висипання, екземи тощо, суглоби, слизові, органи дихання).

При цьому дезодоранти надають токсичне навантаження через алюміній, що містяться в них (сприяє розвитку раку молочної залози), синтетичні барвники, парабени.

Важливо розуміти, що позбутися треба не самого поту, а того, що робить його смердючим.

Що ж робити?

  • Скоригувати харчування, виключити прозапальні продукти.
  • Олужувати організм хлорофілом.
  • Налагодити роботу ШКТ та всіх детокс-органів.
  • Зробити лімфоочищення.
  • Підключити рух для розгону лімфи.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.