Догори
Дати відгук

Лікар розповіла, який фрукт найкорисніший для здоров'я вагітних (відео)

Крім того, він захищає від онкології

2 хв на прочитання07 Грудня 2020, 13:42
Поділитись:

Взимку цей фрукт, який вважають скарбницею вітамінів, легко купити на будь-якому ринку та у супермаркеті, бо сезон. Повідомляє "ТСН.Тиждень".

"Гранат є одним з лідерів серед всіх продуктів, що існують в природі, котрий містить максимальну кількість біофлаваноїдів", - говорить дієтолог Наталія Самойленко, і пояснює, що мова про речовини, які уповільнюють старіння та роблять організм молодим.

У гранаті багато вітамінів – С, В6, В12, Р, а також кальцій, мідь, калій, магній, марганець, фосфор, йод, залізо, натрій. Він також містить такі корисні кислоти як лимонна, яблучна, винна, щавлева, янтарна і, необхідна для жінок, фолієва.

"Під час вагітності фолієва кислота стає номером один за ступенем важливості впливу і на жіночий організм, і на організм малюка", - додає Самойленко.

Гранат знижує ризик онкозахворювань, зокрема молочної залози; зміцнює серцево-судинну систему; понижує артеріальний тиск. І тут увага гіпотонікам: якщо у вас і так низький тиск, то гранат — не ваш фрукт. Для інших же цей плід — знахідка для імунітету, яка підвищує гемоглобін, а значить кисню в організм потрапляє більше. І, що особливо важливо під час COVID-19, гранат розріджує кров, а тромбоз поряд із кисневою недостатністю є дуже поширеним наслідком коронавірусу.

Фрукт також впливає на шкіру, волосся та вагу, бо добре насичує організм, особливо якщо ви їсте його з кісточками.

"Гранат можна їсти з кісточками. Але добре їх пережовувати. Безумовно є протипоказання, наприклад виразкові пошкодження слизової шлунково-кишкового тракту", - наголошує дієтолог.

Вона радить вживати по одному гранату щодня. 

Ціна на фрукт зараз різна. На ринку азербайджанські - 60-65 гривень за штуку, а турецькі – 75-80 гривень. Однак, гранат можна знайти за цілком притомною ціною, зокрема в супермаркеті. 

Нагадаємо, лікарі порадили продукти, що допоможуть не набрати зайвий жир та знищити його узимку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost