Догори
Дати відгук

В Італії роблять їстівне кухонне приладдя (відео)

2 хв на прочитання11 Жовтня 2020, 17:04
Поділитись:

Індійський підприємець Нараяна Песапаті заснував компаню, яка виробляє столове приладдя із борошна, пише The Epochtimes.

У 2005 році, перебуваючи із візитом в посушливому районі в Телангані, Південна Індія, підприємець Нараяна Песапаті замовив приготувати хліб із проса — роті. Однак він запізнився на початок обіду, і їжа засохла.

«Мені довелося ламати роті на шматки, щоб зачерпувати ними каррі. Це був момент еврики для мене. Якщо такий шматок хліба можна використовувати замість ложки, чому б не спробувати зробити з борошна щось подібне?» — розмірковував Песапаті.

Використання їстівних ложок замість пластикових допомогло б частково зменшити глобальне забруднення довкілля.

Пластик не варто використовувати для роботи з харчовими продуктами, оскільки він містить хімічні речовини з канцерогенними та нейротоксичними властивостями, і ці речовини вилуговуються в їжу і напої. Окрім того, пластик часто виготовляється в негігієнічних умовах.

Щоб виготовити подібне, форму покривають промисловим мастилом, потім їх витирають, але не до кінця. Мало хто миє покупне пластикове столове приладдя до використання, і є ймовірність того, що у процесі їжі небезпечні речовини потраплять до травної системи.

Їстівні вилки й ложки набагато кращі та безпечніші. Песапаті каже: «Як сільськогосподарський вчений, я хочу, щоб цей світ став кращим місцем для життя».

Разом зі своєю дружиною Прагіною Кескар вони самостійно зібрали понад $300 тис. і лише у 2014 році отримали банківський кредит.

Компанія була заснована у 2010 році в Хайдарабаді штату Андхра-Прадеш. Компанія робить їстівне столове приладдя із суміші трьох видів борошна: рисового, пшеничного і сорго. Воно може бути солодким, солоним або ж прісним на смак. Якщо людина не хоче їсти ложку після закінчення трапези, її можна просто викинути: вона на 100% компостується.

Такі ложки безпечні для їжі і «на смак як крекери». Щоб їх розкусити і прожувати, потрібно докласти певних зусиль. Їх смак не змінює смак їжі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.