Догори
Дати відгук

Світ посилює карантин: що змінилося

Деякі країни досі не відкрили для українців свої кордони, а інші вимагають дотримуватися підвищених заходів безпеки

3 хв на прочитання10 Вересня 2020, 18:06
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

З настанням осені більшість країн у світі повернулася до жорсткого карантину, аби запобігти розповсюдженню коронавірусу. Що змінилося, розповідає GreenPost.

Данія 

На початку тижня в цій країні заборонили публічні заходи з понад 50 учасниками та обмежили години роботи закладів громадського харчування. Обмеження вже діють у 18 муніципалітетах й столиці Данії Копенгагені. Ресторани, бари та кафе відтепер працюватимуть до 24:00. На початку квітня в Данії  відкрили дитячі садки і школи для учнів 0-5 класів. Улітку в країні дозволили масові збори та заходи. на яких могли бути присутні до 100 чоловік. Але восени свідомо пішли на жорсткі обмеження через новий спалах COVID-19. Станом на 10 вересня у Данії вже захворіли на коронавірус 18 607 чоловік. 15 990 хворих одужали. 628 людей померли.

В’їзд до Данії українцям заборонено, окрім, які мають посвідку на проживання в країні.

Ізраїль

З понеділка пішов на безпрецедентні заходи безпеки й Ізраїль. Там комендантська година діятиме з 19:00 до 5:00 наступного дня. У вечірній і нічний час у містах, із затвердженого списку, будуть закриті всі підприємства і магазини, крім життєво важливих. Продуктові магазини, аптеки і установи системи охорони здоров'я продовжать працювати. Зараз в країні 143 тисячі хворих на COVID-19. 110 тисяч чоловік одужали. 1055 пацієнтів не подолали недугу та померли.

Чехія 

Відсьогодні в країні ввели обов'язковий масковий режим у приміщеннях.  

“"Міністерство охорони здоров’я сьогодні прийняло рішення про обов’язкове носіння масок у закритих приміщеннях”, - заявив  прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш.

У середині березня Чехія однією із перших в Європі ввела жорсткі карантинні обмеження. Але вже 24 квітня уряд скасував загальнонаціональний карантин. На сьогодні в країні коронавірусом перехворіли 31 036 осіб. 20 374 із них одужали. 444 людини померло. 

Туреччина

8 вересня Туреччина нові карантинні обмеження через зростання кількості заражень. У 81 провінції країни у парках,  на пляжах та в громадських місцях відтепер обов'язково носити захисну маску або респіратор. Заборонено перевозити пасажирів стоячи у міському транспорті. У ресторанах, готелях і кафе після 24:00 заборонили проводити концерти та інші громадські розваги. У країні 285 тисяч громадян уже побували на лікарняних ліжках із діагнозом коронавірус. 254 тисячі одужали. 6837 хворих не подолали недугу та померли від супутніх ускладнень. 

Аби потрапити до країни, наші співвітчизники будуть змушені пройти на кордоні медогляд. Якщо виникнуть симптоми COVID-19, необхідно здати безкоштовний ПЛР-тест. Для в’їзду в країну потрібен страховий поліс на COVID-19.

У цей час в Україні триває адаптивний карантин. У кожній зоні діють свої обмеження та дозволи, які залежать від кількості захворівших коронавірусом.

Як ми повідомляли наших читачів раніше, журналіст Боб Вудворд оприлюднив записи інтерв'ю з президентом США, на яких Дональд Трамп підтверджує, що завжди під час виступів намагався применшити ризики епідемії коронавірусу, щоб не створювати паніки в країні. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
ФОТО: ілюстративне / zoda.gov.ua
Шмигаль: Україна отримає понад $450 млн на охорону здоров'я
1 хв на прочитання2 години тому
Фото: ілюстративне
Спалах на Сонці: вчені попередили про вир магнітних коливань
1 хв на прочитання6 годин тому
Зображення згенеровано ШІ
День прав людини та Всесвітній день прав тварин: що в нас спільного з погляду законодавства
2 хв на прочитання13 годин тому
Законопроект про систему медико-соціальної експертизи
Комітет з питань здоров'я підтримав законопроект, який регулює систему медико-соціальної експертизи
1 хв на прочитанняВчора
За смерть немовляти від алкогольного отруєння матір отримала вирок
1 хв на прочитанняВчора
Зима — «гаряча пора» для травматологів: як уникнути зимових травм
3 хв на прочитанняВчора
Неандертальці виявилися колекціонерами: ось що розповідають науковці
3 хв на прочитанняВчора
Операції не буде — немає світла: обстріли заважають роботі лікарень в Україні, заявляють міжнародні правозахисники
5 хв на прочитанняВчора