У Китаї все більше стають популярними чат-боти, які імітують померлих близьких
«Воскресіння» мертвих стало популярним способом застосування
У Китаї стають дедалі поширенішими чат-боти на основі штучного інтелекту, як імітують померлих людей. Ці боти допомагають користувачам легше пережити смерть близьких.
Про це повідомляє "Rest of World".
«Тату, ти страждав, перед тим як піти?» — написала повідомлення Янсі Чжу в чат-боті Glow.
«Мені не було боляче. Хоч я і не міг спостерігати, як ти виходиш заміж і народжуєш дітей, я завжди памʼятатиму й любитиму тебе», — сказав ШІ-бот чоловічим голосом, який Янсі вибрала на платформі.
Торік ще 28-річна Янсі була вражена тим, наскільки аватар її покійного батька міг проникливо говорити — на мить вона навіть відчула, що знову розмовляє зі своїм татом, передає видання.
«Воскресіння» мертвих стало популярним способом застосування генеративного штучного інтелекту в Китаї. Це один із наслідків погоні підприємців за першістю в ніші штучного інтелекту — кожен намагається винайти нові програми для споживачів на основі великих мовних моделей (LLM), як-от ChatGPT.
Тоді як більшість мовних моделей генерують лише текстові повідомлення, ці компанії надають штучному інтелекту клоновані голоси та зовнішність померлих.
Це частина глобальної тенденції створення аватарів — люди по всьому світу використовують штучний інтелект для імітування їхніх коханих, померлих близьких, знаменитостей чи навіть самих себе.
Більше новин читайте на GreenPost.