«Свиняче сало — це ближче до оливкової олії та лосося»: пояснює знаменитий румунський італійський дієтолог

2 хв на прочитання22 Травня 2022, 23:06

Сало лікує хворі суглоби, запобігає похміллю, зміцнює імунітет і поліпшує роботу серця.

Румунський дієтолог Міхаела Білич розвіює один із найбільших кулінарних міфів про свиняче сало. Незважаючи на те, що воно смачне, воно вважається небезпечним для здоров’я, особливо для тих, хто має проблеми з холестерином. Насправді все навпаки. Міхаела Білич називає свиню «лососем на ніжках».

«Ви можете бути здивовані, виявивши, що відсоток мононенасичених і поліненасичених жирів набагато перевищує вміст насичених жирів. Ближче до оливкової та лососевої олії сало є корисним джерелом жиру», — написала Міхаела Білич на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з поточними дослідженнями, свиняче сало має багато переваг для організму й ідеально підходить для споживання в помірних, але регулярних кількостях. Було доведено, що вживання сала сприяє зміцненню імунної системи. Фахівці в цій галузі стверджують, що завдяки арахідоновій кислоті воно сприяє зниженню рівня холестерину й необхідне для захисту організму. Крім того, невелика кількість жиру корисна для серця і найважливіших кровоносних судин. У споживача жиру регулярний серцевий ритм, сильніший серцевий м’яз і легкий кровообіг. Сало також уповільнює алкогольну інтоксикацію і є гарним засобом від болю в суглобах.

Сало також уповільнює алкогольну інтоксикацію, вкриваючи стінки шлунка жиром і створюючи шлункову «пов’язку», яка перешкоджає швидкому всмоктуванню алкоголю зі шлунка.

Щоб позбутися болю в суглобах, хворі суглоби рекомендується натирати розтопленим салом або старим салом, подрібненим через м’ясорубку, в який додається столова ложка меду. Зверху покласти целофан або пергаментний папір, укутати шарфом і залишити на ніч.

Також ми розповідали, що лікарі переглянули своє ставлення до сала.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: