Догори
Дати відгук

Справа не в їжі: чому ваше тіло опирається схудненню

Можна вийти на плато схуднення, з якого без додаткових зусиль не зрушиш.

3 хв на прочитання24 Листопада 2021, 07:33
Схуднення Схуднення
Поділитись:

Якщо попри правильне харчування ви перестали худнути, це може мати декілька причин. Про них розповідає Vegan Rocks.

Ви не приділяєте достатньої уваги фізичним навантаженням. Силові тренування є ефективним способом схуднення. Вони запобігають втраті м’язової маси, яка часто пов’язана із втратою ваги, та дає змогу підтримувати тривалу втрату жиру. Силові тренування також можуть допомогти запобігти уповільненню метаболізму.

До найефективніших способів поліпшити своє здоров’я та спалити жир на животі, шкідливий вісцеральний жир, який накопичується навколо органів і спричиняє захворювання, належать також серцево-судинні вправи, також відомі як кардіо- або аеробні вправи. Це будь-які вправи, які збільшують частоту серцевих скорочень, — наприклад, біг підтюпцем, їзда на велосипеді та плавання.

У вас захворювання, яке ускладнює ситуацію. Деякі медичні обставини можуть призвести до збільшення ваги та значно ускладнити схуднення. До них належать гіпотиреоз, синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) і апное сну. Деякі ліки також можуть ускладнити схуднення або навіть спричинити збільшення ваги.

«Якщо ви думаєте, що щось із цього стосується вас, поговоріть зі своїм лікарем щодо ваших можливостей», — радить Vegan Rocks.

Ваші очікування нереальні. Втрата ваги, як правило, повільний процес. Багато людей втрачають терпіння, перш ніж досягти своєї мети.

Хоча на початку часто можна швидко схуднути, мало хто може продовжувати втрачати вагу зі швидкістю більше 0,5–1 кг на тиждень.

«Іншою проблемою може бути наявність нереалістичних очікувань щодо того, чого можна досягти за допомогою дієти та фізичних вправ.

Правда в тому, що не кожен зможе виглядати як фітнес-модель або бодібілдер, і це нормально. Фотографії, які ви бачите в журналах та інших місцях, часто покращуються», — наголошує Vegan Rocks.

Якщо ви вже трохи схудли, але ваги, здається, не хочуть зрушувати з місця, видання радить переспрямувати увагу на те, щоб прийняти своє тіло таким, яким воно є.

«У якийсь момент ваша вага досягне певної точки, коли ваше тіло буде відчувати себе комфортно. Спроба вийти за межі цього не варта зусиль чи не реальна, і може навіть мати потенційно негативний вплив на ваше здоров’я», — наголошує Vegan Rocks.

Видання пропонує враховувати, що для схуднення потрібен час, «і не всі будуть виглядати як фітнес-модель», а тому краще зосередитися на розробці індивідуального плану та цілі схуднення на основі ваших потреб.

Також ми розповідали, якщо ви не втрачаєте вагу, це ще не означає, що ви не худнете.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Як знизити рівень стресу: радить дієтолог
3 хв на прочитання5 годин тому
Фото:
Українська правда. Життя
Чому знежирені молочні продукти шкодять здоров'ю – пояснення дієтолога
1 хв на прочитанняВчора
Фото:
Hype.tech
Навіщо нам спати: 10 цікавих фактів про сон у День любителів поспати
5 хв на прочитанняВчора
Фото: Киев 24
Обіцяють найбільший вертеп у Європі: у Києві на Софіївській площі змонтували аркас ялинки, яка відкриється 19 грудня різдвяним дійством
1 хв на прочитанняВчора
Закон про 1000 грн за вакцинацію підписав голова Верховної Ради та направив його Зеленському
1 хв на прочитанняВчора
Коли у Києві розпочнуться зимові канікули – пояснення влади
1 хв на прочитанняВчора
Чи буде посилення карантину на Новий рік і Різдво — розповідає Ляшко
1 хв на прочитанняВчора
Шкідливі домішки у їжі допоможе визначити український застосунок Foodstr за допомогою штрих-коду
2 хв на прочитанняВчора