Спалювати жир — це не худнути: пояснює дієтолог

2 хв на прочитання19 Серпня 2022, 07:37

А худнути — це не спалювати жир.

Після таких заголовків спільнота поділяється на два табори: перший не розуміє, навіщо говорити про такі очевидні речі, а другий — чому автор сперечається з тим, що 2+2=4. Про це розповідає лікар-дієтолог Руслан Алієв.

«Наш організм постійно спалює жир. Завдяки цьому ми живемо. Але нові запаси, що надходять з їжею, чудово компенсують усе згоріле. Ба більше, запасається наше тіло набагато охочіше, ніж витрачає.

Процес схуднення ж включає не тільки позбавлення від жиру. У хід також можуть піти вода і м'язи. На дистанції ганяти воду марно, але м'язи — втрата вагома. Розлучаючись з кожним кілограмом м'язової маси, ви втрачаєте форму та пасивний жироспалювач», — пояснює лікар.

Він підкреслює, що для схуднення необхідно, щоб спалювання жиру перевищувало накопичення жиру на великому відрізку часу.

«Ви здивуєтеся, але зараз у вашому організмі відбувається окислення жиру. І якщо ви не переймаєтеся схудненням, готовий посперечатися, що на заміну згорілому жиру поспішає підмога. Ця підмога або просто відшкодує втрати, або зробить це з добрим запасом. То про яке схуднення йдеться? Подайте склад, повний дров. Щоб він почав порожніти, щодня вам потрібно спалювати дрова. Також потрібно, щоб постачальник привозив менше дров, ніж ви витрачаєте щодня. Інакше нічого не вийде», — пояснює Руслан Алієв.

Дієтолог наголошує, що просто «худнути» недостатньо. Проблема зайвої ваги вирішується саме спалюванням жиру, а не зганянням води та розщепленням м'язів. Саме тому при схудненні потрібний грамотний контроль життя і харчування.

Також дієтолог розповідає, як можливо їсти й худнути.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: