Догори
Дати відгук

Що варто зробити в саду та на городі 27-29 травня

Слід враховувати кліматичний чинник і фізіологічні особливості рослин.

1 хв на прочитання27 Травня 2024, 13:12
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

27-29 травня є часом важливих сільськогосподарських робіт, проте не будь-яких. Слід враховувати кліматичний чинник і фізіологічні особливості рослин. Ось що рекомендують робити в ці дні:

Посів зелені та посадка овочів, таких як усі види перцю, картоплі, редису. Вони встигнуть вирости та сформувати плоди до завершення вегетаційного періоду.

Садіння декоративних дерев. Бузок і жасмин — це рослини, які вимагають тепла та вологи для активного росту. Саджанці, посаджені у цей період, матимуть достатньо часу для приживлення та кореневого розвитку перед початком справжньої спеки.

Пасинкування томатів і формування гудиння огірків. Ці процеси спрямовані на забезпечення правильного росту та розвитку рослин. Пасинкування томатів допомагає уникнути перенаселення куща та забезпечити кращу циркуляцію повітря, тоді як формування гудиння огірків сприяє отриманню більш якісного урожаю.

Обприскування дерев від шкідників і видалення зайвих пагонів. Ці заходи спрямовані на збереження здоров'я рослин і запобігання розвитку шкідливих організмів. Вчасне обприскування та підтримка оптимального стану рослин допомагають забезпечити врожайність та якість плодів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро