«Розумні» презервативи: нові технології дарують нові можливості подбати про своє здоров’я
Але «класичні» кондоми ніхто не скасовує.
Сучасні розробки перетворили презервативи із засобу запобігання небажаній вагітності на справжні дива техніки. Про це розповідає Телеграм-канал «Нотатки лікаря».
Наприклад, кільце від фірми i.Con — ідеться не про класичний презерватив, а про кільце для кондомів — надягається на основу презерватива до статевого акту.
Воно багаторазове, заряджається близько години, і заряду вистачає на 6-8 годин безперервного використання.
Кільце не спричиняє дискомфорту (його, до речі, можна відрегулювати під розмір члена) та допомагає користувачу більше дізнатися про його секс.
Що саме робить i.Con?
Він показує:
- кількість калорій, які спалені під час статевого акту;
- швидкість поштовхів;
- частоту сексу;
- середню температуру шкіри тощо.
Ці дані можна анонімно порівнювати з даними інших користувачів.
А також уже створені презервативи, що змінюють колір за наявності венеричних захворювань. Ці контрацептиви були створені підлітками в лондонській академії Ісаака Ньютона.
Троє підлітків із Великої Британії — 14-річний Деніел Алі, 13-річний Муаз Наваз та 14-річний Чираг Шах — винайшли презервативи, які змінюють колір, якщо у людини виявлено інфекцію, котра передається статевим шляхом. Контрацептиви отримали назву STEYE.
На контрацептив нанесено антитіла, які взаємодіють із антигенами інфекцій, що передаються статевим шляхом і тим самим змінюють колір презерватива.
Так, за наявності в організмі партнера хламідій колір стане зеленим, герпесу — жовтим, сифілісу — синім, а вірусу папіломи людини — фіолетовим.
Більше новин читайте на GreenPost.