Догори
Дати відгук

Прянощі, які знижують кров'яний тиск

Але все одно варто спочатку проконсультуватися зі своїм лікарем.

2 хв на прочитання16 Травня 2022, 22:59
Поділитись:

Імбир — це квітуча рослина, корінь якої використовувався в кулінарії та з лікувальною метою протягом тисячоліть. Він має довгу історію використання та вирощування у всьому світі, зокрема в таких країнах, як Китай, Греція, Рим та низка інших регіонів Близького Сходу. Про те, як ці прянощі можуть стати ліками, розповідає Ліфтер.

Імбир колись використовувався у традиційній медицині для полегшення різних захворювань, включаючи м'язові болі, менструальні спазми, біль у животі та застуду. Його навіть використовували для лікування опіків шкіри.

На сьогоднішній день він широко доступний у продуктових магазинах. Його можна знайти у свіжому, сушеному чи порошкоподібному вигляді. Його також можна приймати як добавку у вигляді капсул або таблеток.

Імбир пов'язаний з низкою важливих переваг для здоров'я, таких як нудота та розлад шлунка. Але він також може допомогти знизити кров'яний тиск.

Хоча подальші дослідження все ще необхідні, дослідження на людях та тваринах, опубліковані в журналах Phytotherapy Research та Journal of Cardiovascular Pharmacology, показали, що споживання імбиру може допомогти знизити кров'яний тиск. Він діє як блокатор кальцієвих каналів та інгібітор АПФ, які використовуються у ліках від кров'яного тиску.

Інше дослідження, опубліковане в журналі Nutrition, показало, що в учасників, які споживали від двох до чотирьох грамів імбиру на день, був менший ризик розвитку високого кров'яного тиску.

Однак це не означає, що ви повинні міняти ліки від артеріального тиску на імбирні добавки. Вам слід поговорити зі своїм лікарем, перш ніж приймати імбир або будь-які інші трави та спеції для зниження артеріального тиску.

І навіть у цьому разі все одно доведеться керувати своїм кров'яним тиском за допомогою комбінації ліків, харчування та зміни способу життя.

Також ми розповідали, що шпинат знижує артеріальний тиск — дієтолог.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.