Погіршення зору, мігрень, випадання волосся, проблеми з зубами: остеопат перелічив «побічні ефекти» взуття на високих підборах
Хоча насамперед такі підбори «не подобаються» ногам.
Взуття на високих підборах додає жінці сексуальності, але має дуже серйозні наслідки для здоров’я. Їх перерахував російський остеопат Валерій Давидов.
«Кісточка» на нозі. Її появу провокує гомілкостоп, «вивернутий «із м'ясом» - вивернута стопа на підборах отримує 80 % навантаження від ваги жінки на самий носок, що і призводить до випадання пальця і хронічних болів у стопі.
Біль у колінах, вивернутих врізнобіч у спробах компенсувати нетипове положення стопи.
Біль у тазостегнових суглобах. Адже таз також вивернутий настільки, що поперековий відділ хребта «пішов у глухий гіперлордозний прогин».
Цистит. Він виникає через те, що в такому положенні тазу послаблюються «задні (внутрішні) зв'язки/м'язи/шнурки/мотузки, які тримають всю тазову вісцеру», і сечовий міхур натягується в «нелюдському напруженні».
Аноргазмія та інші проблеми з сексом. у неї або ще хоч якось, або вже ніяк через втрату чутливості, тотальну і наявність болю в найрізноманітніших місцях.
Безпліддя. Оскільки при неприродному положенні тазу «їде» весь його вміст, то зміщується матка і натягуються яєчники, але «з іншого боку все послаблюється і починає хитатися», і «нешкідливе потрапляння повітря в піхві при сексі» з часом переростає в повне випадання матки і піхви.
«Ті, кому вдається так завагітніти — ну просто нелюдські везунчики, бо взагалі не зрозуміло, як там може хоч щось працювати. З іншого боку, шансів народити без кесаревого трохи менше, ніж анітрохи», — говорить Валерій Давидов.
Болісна менструація.
«Якщо це не так, то це виняток або перекомпенсація на перекомпенсації і перекомпенсацією поганяє, але ніяк не здоров'я», - говорить остеопат.
Захворювання шлунку і печінки. Оскільки у жінки, взутої у взуття на високих підборах, шлунок і печінка нахилені вперед і натягнуті, то остеопат запевняє, що «якщо не зараз, то через якісь близькі роки» в них буде «пекло і треш».
Поперековий гіперлордоз. У спробах компенсувати неприродне положення тіла верхньогрудний відділ хребта вигинається горбом, формує холку і виламує шию.
Погіршення форми грудей. Груди в такому положенні «падають уперед-униз, тому що плечі загортає так само всередину від цього диво-горба».
Головні болі, мігрені, погіршення зору. Остеопат пояснює, що ці спроби тіла «там довернути, тут натягнути, там якось компенсувати» дають прогин у шиї — адже інакше вона буде «дивитись у підлогу». Прогин у шиї на підйом підборіддя тисне кровообіг по шийних хребетних артеріях у голову, другий і перший хребці втискаються в потилицю. Це спричиняє погіршення кровотоку та ускладнює артикуляцію шиєю, внаслідок чого починає боліти голова і погіршується зір.
Проблеми з зубами і щелепами. Вони починаються через те, що потилиця зміщується і змушує переадаптовуватися під свою кривизну весь череп.
Випадання волосся. Іноді таке трапляється через порушення в роботі черепних оболонок.
Також ми розповідали, як визначити, чи загрожує вам рак грудей: тест.