Paperless: чому це важливо для України
Для випуску 1 тонни паперу потрібно до 150 тонн води та до 800 кВт-год електроенергії.
Міністерство цифрової трансформації планує до 2024 року оцифрувати 100% публічних послуг. Минулого року дану ініціативу підтримали на урядовому рівні: з 24 серпня 2021 року Україна увійшла у режим paperless – ніяких паперів для державних органів.
Відтоді компанії, що працюють під брендом РГК, долучаються до цієї ініціативи та пропонують відмовитися від паперових рахунків.
В нинішній ситуації, це ще неабияка економія ресурсів, адже для друку 100 000 квитанцій потрібно 100 пачок паперу. На виробництво однієї такої пачки потрібно 8 кг деревини.
Долучившись до ініціативи вже зараз, клієнти АТ "Львівгаз" щомісяця зберігають понад 260 кілограмів деревини, або понад 3,1 тонни щороку, а це 40 дерев.
Доведено, що виробництво офісного паперу, який потрібен для друку платіжок – надзвичайно ресурсовитратне. Для випуску 1 тонни паперу потрібно до 150 тонн води та до 800 кВт-год електроенергії. Для порівняння стільки ж електроенергії, наприклад, потрібно для виплавки 1 тонни сталі.
Ми, GreenPost як інформаційно-аналітичний ресурс, що спеціалізується на висвітленні актуальних тем в екологічній, медичній, енергетичній та агросферах, безумовно підтримуємо дану ініціативу та закликаємо також інші компанії переходи у режим рaperlees.
Також своїх партнерів та клієнтів запрошуємо до переходу в режим електронного документообігу – це не лише допоможе зберегти ліс, воду та електроенергію, але і наблизить нас до більш свідомого використання цінних природних ресурсів.