Догори
Дати відгук

На саміті G20 обговорюють доступність вакцини від COVID-19

Саміт G20 у віртуальному режимі розпочався 21 листопада. 

2 хв на прочитання21 Листопада 2020, 18:16
Поділитись:

Стартував саміт Великої двадцятки,   неформального міжнародного клуба провідних індустріальних країн світу та країн, що розвиваються. Цьогорічний саміт     відбувається в форматі онлайн-конференції

Головною темою дводенного саміту двадцятки найбільших промислових держав світу є подолання пандемії COVID-19 та її наслідків, а також «класичні» міжнародні теми - податки, торгівля та зміни клімату.

Цьогоріч подія відбувається під головуванням Саудівської Аравії, яка перейняла почесну місію від Японії. Саме тому відкрив саміт король Саудівської Аравії Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, повідомляє Укрінформ.

Король  зазначив, що під час екстреного саміту G20 за саудівського головування в березні 2020 року країни взяли на себе зобов’язання невідкладно мобілізувати ресурси і пообіцяли надати понад 21 млрд доларів на підтримку глобальних зусиль у боротьбі з пандемією. Вони також схвалили надзвичайні заходи з підтримки економік шляхом вливання понад 11 трлн доларів.

За його словами, зараз треба підтримати країни, що розвиваються, в тому числі забезпечивши їм рівний доступ до вакцин, ліків, діагностики тощо. Треба краще підготуватися для будь-яких майбутніх пандемій і викликів, знову відкрити економіки та кордони, посилити мобільність і торгівлю, реформувати ВТО.

Також необхідно закласти фундамент для інклюзивного зростання, захистити навколишнє середовище, перерахував король завдання на найближче майбутнє.

 Довідково:

Велика двадцятка - G20 - існує, починаючи від 1999 року. До складу цього неформального міжнародного клубу входять 19 країн та Європейський Союз. Серед країн-учасниць Великої двадцятки - провідні індустріальні країни та країни, що розвиваються. Велику двадцятку було засновано як форум для обговорення питань, пов'язаних з функціонуванням міжнародних фінансових систем. Учасники Великої двадцятки: США, КНР, Японія, Німеччина, Франція, Бразилія, Великобританія, Італія, Росія, Канада, Індія, Австралія, Мексика, Південна Корея, Індонезія, Туреччина, Саудівська Аравія, Аргентина, Південна Африка, Європейський Союз.

До відома, Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що кожні 17 секунд в Європі від коронавіруса вмирає одна людина.
 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
pixabay
Найпотрібніші вітаміни і мінерали для людей старше 50 років — британські вчені
2 хв на прочитання31 хвилину тому
За кількістю випадків коронавірусу найгірша ситуація є на Дніпропетровщині та у Києві
1 хв на прочитання46 хвилин тому
Фото: 5 канал
«Не маємо інших методів, окрім жорсткого локдауну» - епідеміолог
1 хв на прочитання9 годин тому
Фото ілюстративне
Лікарі у Луцьку з вересня без зарплат: подробиці
1 хв на прочитання9 годин тому
Поляки заманюють українських медиків для роботи з COVIDними хворими - політик
1 хв на прочитанняВчора
Ніколи б не здогадалися: лікар розповів, які українці точно не захворюють на COVID-19
1 хв на прочитанняВчора
Багатотисячні звільнення та одна рукавичка на три місяці: проблеми медиків, які працюють з COVIDними хворими
1 хв на прочитанняВчора
Сенсаційна заява вчених: першу вакцину від онкології почнуть випробовувати на людях
1 хв на прочитанняВчора