Кілька порад, які допоможуть позбутися від мішків під очима
Виключіть споживання алкоголю за кілька годин до сну.
Але, перед тим як перейти до методів їх ліквідації, вам потрібно чітко розуміти, чим насправді вони є, інформує Ukr.Media.
Розберіться у мішках
Мішки під очима можуть бути двох видів. У першому випадку це жирові грижі, які носять перманентний характер і з’являються у людей у літньому віці, коли їх шкіра втрачає еластичність і обвисає під вагою підшкірного жиру. У другому — це набряки, викликані накопиченням рідини навколо очей, яка не встигає вийти і застоюється у області нижніх повік. Незалежно від причин, можна поліпшити стан шкіри.
Сила води й повітря
Що робити, щоб позбутися від мішків під очима? Перш за все потрібно переглянути питний режим і оцінити рівень фізичної активності. Недостатнє споживання води може призвести до набряків під очима. Рекомендується випивати не менше 1,5 л води щодня, але намагайтеся вживати більшу частину рідини вранці і у другій половині дня, а ввечері пити менше. Крім того, малорухливий спосіб життя і відсутність свіжого повітря теж провокують появу мішків під очима.
Солі — ні
Необхідно змінити раціон харчування. Усім відомо, що сіль затримує воду — ось вам і причина набряклості під очима та тьмяного, нездорового кольору шкіри. Спочатку спробуйте дотримуватись загальновідомих правил, наприклад, не солити страву, поки ви її не спробували, зменшити споживання сирів, солінь і приправ.
Вітаміни у справу
Однією з наступних причин появи мішків під очима є дефіцит поживних речовин у організмі — вітаміну С і заліза. Вітамін С бере участь у виробництві колагену, сприяє синтезу гіалуронової кислоти, уповільнює процеси старішання. Він міститься у апельсинах, яблуках, усіх видах капусти, полуниці і шипшині. Залізо знайдете у яловичині, гранаті, морепродуктах, квасолі і сухофруктах.
Що допоможе?
Найбільш бюджетний спосіб позбавлення від мішків під очима — повноцінний восьмигодинний сон. Виключіть споживання алкоголю за кілька годин до сну. Він є сечогінним засобом, змушуючи людину втрачати не лише воду, але й електроліти. Не чекайте, коли виповниться певна кількість років і ви почнете використовувати антиейдж-косметику! Відновлюючі, регенеруючі патчі, сироватки, що поліпшують мікроциркуляцію крові і розгладжують дрібні зморшки, маски для освітлення і зволоження шкіри, легкий пальчиковий масаж для пружності, креми з охолоджуючими роликами — за усе це очі скажуть вам спасибі.
Ще одна відповідь на питання, чому з’явилися мішки під очима, — вроджені особливості будови очей. Саме це є найбільш поширеною причиною гриж, які зазвичай проявляються досить рано — вже до 25 років. У такому разі мішки під очима допоможе прибрати сеанс мезотерапії, яка полягає у введенні у шари шкіри «коктейлів» з гіалоуранової кислоти, вітамінів і т. д. Доставляють ці корисні речовини шляхом ін’єкцій. Ефект від процедури помітний одразу — шкіра розгладжується, пігментація стає менш помітною, а жирові клітини руйнуються.
Досить довго люди, у яких з’являються помітні ознаки грижі, приймають їх за набряки, викликані надлишком рідини у організмі. Зазвичай, виявити, що саме з’явилося у людини: набряки під очима або грижа — досить легко. Набряки не носять постійного характеру. Що ж стосується грижових мішків під очима, то вони є перманентними.
Будь-яку проблему легше запобігти, ніж боротися з нею. Здоровий сон, регулярні прогулянки, правильне харчування, а також відвідування косметолога вбережуть вас від «ефекту панди».
До слова, є продукт, який допоможе зменшити здуття живота на 50%.